Davidu Němcovi se ale dařilo v průběhu celé sezony, kdy z celkových šesti závodů stanul v pěti případech na nejvyšším stupníku. V tom jednom případě z toho bylo „pouze“ druhé místo. Dalším úspěchem Daniela Němce bylo vítězství v závodě Adrenalin cup. Ten se konal po boku nejlepších závodníků Slovenska. „I tento úspěch je jedním z důvodů, proč bych se chtěl v příští sezoně objevit na startu mistrovství Slovenské republiky,“ řekl ke svým plánům pro příští rok Daniel Němec.

Za všemi jeho úspěchy ale stojí obrovské úsilí, hodiny tréninku, perfektní připravenost motokáry a hlavně chuť závodit. Nejen závodní dráhu musí Němec ovládat. Dalším soupeřem je náročné studium na Střední elektrotechnické škole ve Frenštátu pod Radhoštěm, kterou od září začal navštěvovat. „Mým velkým rádcem, sponzorem, mechanikem, největším fanouškem a hlavně oporou je v tomhle sportu otec. Za což mu děkuji,“ řekl sympatický mladý závodník Daniel Němec.

Nejen on však dává o sobě na motokárové dráze vědět. Z našeho regionu je to dále například patnáctiletý Adam Velička z Frýdlantu nad Ostravicí, který v kubatuře ICA 100 Senior obsadil celkově třetí místo.