Nejlépe se v závěrečném turnaji prezentovalo mužstvo Splavu, které se tak nakonec umístilo na šestém místě. Následné pořadí bylo: 7. Sviadnov Seniors, 8. Hoďáci, 9. Sviadnov Juniors a 10. Horní Suchá.

V pravé polodne pak na palubovku nastoupili ti, kteří bojovali o stupně nejvyšší (Štandl, Skleník, Fazoli, Knedlík a Hasiči). Hned v prvním zápase na sebe narazily dva nejúspěšnější týmy dlouhodobé části – Štandl a Skleník. Jednoznačné vítězství Štandlu v podstatě předurčilo další průběh turnaje. Mužstvo vedené zkušeným Zdeňkem Žurovcem se dostalo na vítěznou vlnu a přestože je zejména Hasiči potrápili, nepoznali v dalším průběhu turnaje porážku a se čtyřmi vítězstvími se stali vítězi FM nohejbalové ligy 2008. O další místa se ale rozpoutaly nelítostné boje.

Konečné pořadí FM nohejbalové ligy:

1. Štandl (Žurovec, Lukáč, Kupčák),

2. Hasiči (Čagan, Beier, Fojtík),

3. Fazoli (Koloničný, P. Jopek, D. Jopek),

4. Skleník, 5. Knedlík.

Ceny nejlepším pak předal místostarosta obce Sviadnov Boris Řeha. Na závěrečné párty zazněly od účastníků ligy pochvalné reakce směrem k organizátorům z TJ Sviadnov, kteří na oplátku přislíbili pořádání zimního pokračování nohejbalového klání. Tímto jsou zváni i další případní zájemci, kteří by měli zájem o změření sil nad nohejbalovou sítí. (sch)