V sobotu 20. října proběhl na Bobrovníkách poblíž Ostravy (v lese u ostravského vysílače) už devátý závod krajského žebříčku Moravskoslezského kraje v orientačním běhu. Závod pořádal oddíl OB FIZA Ostrava pod vedením Josefa Zajíce. Orientačním běžcům z Frýdku-Místku se dařilo a opět stanuli na stupních vítězů. A byla to znovu děvčata, kterým se nejlépe dařilo.

Na 1. místě v kategorii D10N byla Natálie Řehová. Druhé místo v kategorii D14C získala Radka Svobodová z Libhoště a na 3. místě v kategorii D12C skončila Monika Petrželková. V noci před závodem napadlo trochu sněhu, orientačním běžcům to však nevadilo a s chutí se vydali hledat skryté lampiony. O víkendu je čeká již poslední závod této sezony, který pořádá tělovýchovná jednota TŽ Třinec v Milíkově u Třince.