„Sice to nebylo v lize, ale v poháru, každopádně jsme Příbrami vrátili to, co jsme jim byli dlužni. Zase v tie-breaku a zase neskutečná koncovka, ale zřejmě nás baví ten volejbal hrát co nejdéle. Ale důležité je vítězství a postup do další fáze poháru,“ radoval se Jakub Motyčka, smečař a kapitán Black Volley.

„Byl to dramatický zápas se šťastným koncem pro nás,“ oddechl si po velké bitvě Michal Provazník, kouč Orlů z Beskyd, kteří vyzráli na Kocoury z Příbrami. V pátém setu přitom domácí tahali za kratší konec, krok se soupeřem srovnali až za stavu 13:13.

Tenisový turnaj žen WTA Agel Open 2022, 9. října 2022, Ostrava. Iga Swiatek z Polska - Barbora Krejčíková (ČR). Barbora Krejčíková (ČR).
Krejčíková triumfovala v Ostravě a fanoušci rozhodli: Byl to zápas sezony!

„Samozřejmě, že jsme chtěli postoupit dál, ale myslím si, že ten zápas jsme si prohráli sami, protože jsme vedli v tie-breaku o tři body a zkrátka jsme to nedohráli, protože jsme byli ustrašení a dělali chyby. Tam vzniklo to, že zápas dopadl tak, jak dopadl,“ zklamaně konstatoval Petr Brom, trenér Příbrami.

„Jsme rádi, že kluci, kteří poslední dobou tolik nehráli, dostali příležitost, chopili se jí a dokázali tam vydržet celý zápas. Myslím si, že zaslouží uznání, výborný výkon předvedl zejména Kuba Malík při jeho premiéře v základní sestavě,“ prozradil beskydský Michal Provazník.

V Ostravě se teď dá hrát padel i v zimě. Dva nové kurty otevřel v Trojhalí na Nové Karolině Padel Club Ostrava. Prvním turnajem na nich bude 10. prosince 2022 Padel Cup.
Sezona podzimem nekončí, v Trojhalí se teď hraje padel i v zimě. Podívejte se

Český pohár volejbalistů - osmifinále:

Black Volley Beskydy - Příbram 3:2 (-21, 21, 18, -18, 22)

Rozhodčí: Trumpeš a Horký, diváci: 105.

Beskydy: Motyčka, Guimaraes, Provazník, Malík, Danylov, Komorowski, libero Struška - Mišek, Koloušek, Perry. Trenér: Michal Provazník.

Příbram: Trojanowicz, Pereira, Ureš, Araujo, Duarte, libero Peterka - Rosenbaum, Šábrt. Trenér: Petr Brom.