Stříbrné medaile vybojovali v rakouském Gosau v kategorii jednotlivců Pavel Taršinský (Praha-Kbely), mezi ženami loňská juniorská mistryně světa semilská Andrea Šanovcová (Aeroklub Liberec) a rovněž druhé bylo družstvo Czech team A ve složení Libor Jiroušek, Radek Šíma (oba Dukla Prostějov), Pavel Taršinský a Tomáš Lednik (Aeroklub Frýdlant n. O.).

V první polovině závodního pole se umístil i Czech team B, který vybojoval páté místo (Martin Kumžák z Aeroklubu Příbram, Jiří Černý z Parateamu Praha, Petr Chládek z Aeroklubu Strakonice a Radim Bednář zAe Hořovice). Paraski je mladá sportovní disciplína, vznikla jako doplněk letního skákání. Má kořeny v severských zemích, kde se záchranáři museli dostat ke zraněným do hor.

Skákali k nim padákem a pak sjížděli svahy na lyžích. Odtud se vzaly i tyto dvě samostatné disciplíny, z nichž se paraski skládá: jako první se jezdí dvě kola obřího slalomu. Po nich následují seskoky na přesnost přistání z 1 000 metrů na třícentimetrový cíl ve svahu se sklonem 30 až 40°, což je spolu s horskými podmínkami velice náročné.