Paskov Saurians – FBC DDM Český Těšín 5:6 (0:2, 5:1, 0:3)

Domácí junioři nezačali utkání nejlépe a již po 23 vteřinách prohrávali. Ještě do konce první části hosté svůj náskok zvýšili. Druhá třetina však byla zcela o něčem jiném a Ještěři dokázali obrátit průběh zápasu na 5:3. Na začátku třetí části soupeř snížil a domácí začali být zbytečně nervózní. Vyvrcholením byla nešťastná vlastní branka Pecka, která znamenala těsnou porážku.

Branky Paskova: Pecek 2, Lukšík, Krchňák, Honěk.

Paskov Saurians – SK PEMA Opava 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)

Úvod střetnutí s nevyzpytatelným soupeřem byl hodně opatrný. Domácí postupem času získávali převahu, kterou nakonec vyjádřili v první třetině i brankově. Ve druhé třetině opavští hráči srovnali a tak opět rozhodovala závěrečná část utkání. V ní se těsně před závěrem prosadil domácí Honěk a Paskov nad Opavou těsně zvítězil.

Branky Paskova: Bonczek, Růžička, Honěk.

„Opět se prokázalo, že když se soustředíme plně na zápas a ještě nám to tam padá, tak v téhle soutěži nemáme konkurenci. Střelbu budeme muset pilovat pořád,“ dodal trenér paskovských juniorů těsně po zápase.