Paskov Saurians B – TNR Ostrava 7:3 (1:2, 4:0, 2:1)

I když byli paskovští florbalisté v zápase favoritem, tak úvod utkání patřil překvapivě hostujícím hráčům, kteří se z první střely po brance ve 2. minutě radovali z první branky. Paskov dokázal vyrovnat v 8. minutě po ráně Klegy. Do šaten se šlo po první třetině za stavu 1:2, když Ostravští potrestali hrubou chybu ještěrů. Přestávka Paskovským očividně pomohla a čtyřmi brankami svého soupeře doslova zlomili. Na začátku třetí části hry Ostrava snížila na 5:3, ale to bylo z její strany vše. V závěru ještě Karola s Dohnalem navýšili výhru ještěrů na konečných 7:3.

Branky Paskova: Karola 2, Dohnal 2, Miroslav Klega, Jiří Klega, Hnilo.

Druhé utkání proti poslednímu Českému Těšínu rozhodl Paskov již během úvodní dvacetiminutovky

Paskov Saurians B – FBC Český Těšín 8:2 (4:1, 2:1, 2:0)

Také v tomto střetnutí Paskov brzy prohrával. Stalo se tak dokonce hned v úvodní minutě. Pak se přeci jen začala prosazovat větší bojovnost a zkušenost Saurians, kteří ve 4. minutě nejprve srovnali zásluhou Šobicha. Tentýž hráč překonal hostujícího brankáře ještě ve 12. minutě. Neuplynulo ani pár sekund a Paskov vedl o tři branky, když se trefili bratři Klegové. Ani ve zbývajících třetinách neponechali paskovští hráči nic náhodě a svého soupeře porazili o šest branek.

Branky Paskova: Šobich 2, Jiří Klega 2, Miroslav Klega, Štefek, Dohnal, Hnilo.

„ Musím říci, že ani jedna výhra se nerodila zrovna lehce. V obou střetnutích jsme prohrávali, v tom prvním dokonce ještě v polovině utkání. I proto je pozitivní, že jsme nakonec zápasy zvrátili. Naše hráče musím všechny pochválit, jelikož když začal soupeř hrát za hranicemi pravidel i slušného chování, tak se neuchýlili k oplácení,“ hodnotil zápasy B týmu předseda klubu Petr Moravec. Poslední dva zápasy sezony odehraje Paskov v sobotu 19. dubna ve sportovní hale v Brušperku. „Od 10.10 hodin hrajeme derby s béčkem kopřivnických vikingů a ve 13.40 hodin nastoupíme proti lídrovi soutěže ZFK Petrovice. Pokud bychom oba zápasy vyhráli, mohli bychom nakonec Moravskoslezskou ligu i vyhrát,“ přeje si šťastný konec Moravec.