KH OREL Paskov – TJ Sokol Krnov 32:25 (12:10).

V prvním poločase se domácí družstvo dlouho hledalo. Spousta zahozených šancí a nepřesností ve hře, to byl obrázek prvního poločasu. Ve druhé půli začali paskovští házenkáři již hrát pohlednou házenou, vypracovali si až jedenáctibrankový náskok, který v závěru, kdy dal trenér příležitost všem hráčů z lavičky, hosté nakonec korigovali.

Za zmínku stojí výkon brankáře Kokeše, který svými pěknými zákroky zejména v prvním poločase družstvo podržel a nedovolil soupeři dostat se do vedení. V útoku citelně chyběl Milan Pavlíček, který v den utkání vstupoval do stavu manželského. Jsou tedy tyto dva vydřené body malým svatebním darem pro novomanžele.

Paskov: Kokeš, Kožešník - Oulehla 6, Holčák 2, Michael Novák, Blažek 4, Kresta 5, Bezecný 3, Pasia, Bednárek 4, Piš 5, Richard Novák 1, Kuča 1, Horák 1.

V dalším zápase nastoupí Paskov v neděli 23. září v 10.30 hodin na hřišti Sokola Krmelín, který je v tabulce momentálně čtvrtý.

V pozápase nastoupili domácí dorostenci proti družstvu HC Hlučín a ve vyrovnaném střetnutí zvítězili 18:16 po poločase 10:6. Domácí hráče podržel v rozhodujících fázích utkání brankář Tomáš Golka. Starší žáci utrpěli debakl v Karviné, kde podlehli domácímu družstvu 10:34.

Druholigové ženy měly ve 2. kole volno, takže k dalším bojům nastoupí paskovské házenkářky v neděli v Karviné.