Uplynulý víkend nebyl pro házenkáře Paskova zrovna nejpodařenější. Již v sobotu prohrálo družstvo žen v Karviné v poměru 25:19, když nejlepší střelkyní hostujícího týmu byla Gabriela Vlková. V neděli pak nejdříve prohráli starší žáci v domácím prostředí s družstvem Rožnova p. R. vysoko 4:38, po poločase 1:16.

Dále se pak už zraky paskovských fanoušků upjaly do Krmelína, kde se dorostenci i muži utkali v místních miniderby zápasech. V předzápase dorostenci Paskova zdolali své stejně staré protivníky 26:25 (13:15). Po dorostencích nastoupili na asfaltovém hřišti ke vzájemnému zápasu muži. Utkání mělo zcela nečekaný průběh, neboť Paskovští doslova na svého soupeře vlétli a domácímu brankáři sázeli jeden gól za druhým.

Je sice pravda, že je podržel skvěle chytající Dalibor Kokeš. Skóre postupně narůstalo ve prospěch družstva z Paskova a ve 20 minutě již hosté vedli 9:2. Když už se zdálo, že hostům vítězství nemůže uniknout, opak se stal pravdou. Krmelínští začali postupně stahovat náskok paskovských házenkářů. Do šaten se šlo ještě za stavu 12:10 pro Paskov. Ve druhém poločase již bylo na hřišti jen domácí družstvo, hosté zcela propadli herně i fyzicky.

Vítězství domácích bylo zasloužené a ve druhém poločase je ještě navíc podržel skvělý Martin Kunát v brance. Střetnutí se však vůbec nepodařilo rozhodčím utkání Tvarůžkovi a Chmělarskému, kteří sice výsledek utkání neovlivnili, ale svými nepřesnými rozhodnutími přispěli k značné nervozitě nejen na hřišti, ale i v hledišti.

Paskov: Kokeš, Kožešník, Weselowski - Oulehla 1, Kresta 8, Miroslav Novák 4, Blažek 4, Bezecný 3, Pasia, Bednárek 1, Piš 1, Kuča, Richard Novák, Horák.