Foosballový sportovní klub Frýdek-Místek reprezentovali:

Pavol Kováčik (23 let), Petr Plasgura (23), Karel Šebesta (23), David Plasgura (17), Martin Čala (17), Karolína Holá (22), Nikola Plasgurová (21), Lenka Šárková (14) a Hana Jadlovcová (13). O největší úspěch se kvalitním výkonem v juniorských dvojicích (8 startujících) postarali David Plasgura a Martin Čala, kterým jen o vlásek unikl stupínek nejvyšší a nakonec obsadili skvělé 2. místo. Je to první medaile z juniorské disciplíny na mistrovství světa pro Českou republiku. Naše mladší juniorky Hana Jadlovcová a Lenka Šárková obsadily 5. místo. Juniorské jedničky (24) jsou zatím pro naše svěřence slabší disciplínou. David Plasgura a Hana Jadlovcová obsadili 9. místo, Lenka Šárková a Martin Čala 17. místo.

Novinkou na tomto turnaji byla kategorie do 15let (14), ve které naše nejmladší hráčky Lenka Šárková a Hana Jadlovcová vydřely shodné 5. místo. Nejlepší výkon v kategorii mužských jednotlivců (184) předvedl Pavol Kováčik, který ve své životní formě válcoval jedno zvučné jméno za druhým a podařilo se mu probojovat až na skvělé 5. místo. V mužských dvojicích (120) se nejlépe umístil Petr Plasgura s Janem Zechmeisterem na 17.místě.

V jednotlivcích žen (48) se nejvýše umístila po bojovném výkonu Nikola Plasgurová na 9. místě. Karolína Holá obsadila až 17. místo. V ženských dvojích (28) předváděly Nikola s Karolínou velice propracovanou hru. Bohužel je na 9. místě zastavily po vyrovnaném utkání finalistky turnaje. Ve smíšených dvojicích (45) se prezentovali nebezpečnou hrou Petr Plasgura s Karolínou Holou a skončili na pěkném 9. místě.

Nejlepší výsledek v losovaných dvojicích (111) udělal Karel Šebesta, který se svým německým spoluhráčem doputoval až na 25. místo. Před odjezdem z mistrovství si ještě rozšířil sbírku svých pohárů Pavol Kováčik, který si v disciplíně losovaných dvojic (25) vybojoval svůj první titul mistra světa.

(mach)