Pět celků se utkalo systémem každý s každým v délce dvaceti minut. Z celkového prvenství se zaslouženě radovali hráči Lesku, v sestavě s nejlepším střelcem turnaje, nestárnoucím Jiřím Fabíkem. K vysoké úrovni turnaje přispěl svým bezchybným výkonem i rozhodčí Martin Chýlek. "Chtěl bych tímto poděkovat všem hráčům, kteří mi blahopřáním udělali velkou radost. Dost mě tím překvapili," řekl oslavenec a hlavní organizátor zimních halových turnajů v sálové kopané Vlastimil Lepík.

Jednotlivé výsledky:

Lesk - Staříč 6:0 (branky: Harabiš 2, Fabík 2, Pyško, Kočvara). Jednostranný průběh a hladké vítězství favorita.

Sokol - Triosport 2:0 (Biroš 2). Ve vyrovnaném souboji Sokol potrestal po rychlých brejcích dvě chyby soupeře.

Leemon - Lesk 2:3 (Čapčuch, Tvrdý - Fabík 2, Orel). Nejlepší utkání turnaje, ve kterém Leemon vedl ještě minutu před koncem. Nestárnoucí ostrostřelec Fabík však v posledních sekundách otočil dvěmi trefami výsledek a zajistil svému družstvu celkové prvenství.

Sokol - Staříč 2:1 (Biroš, Hrůzek - Wiedermann). Zápasu by slušela spíše remíza, ale šťastné vítězství Sokolu zajistil přesnou trefou Biroš v poslední minutě střetnutí.

Triosport - Leemon 2:2 (Král, Sluštík - Peter, Vašina). Utkání jako na houpačce. Oba týmy vedly, vyrovnání přišlo v posledních sekundách.

Lesk - Sokol 3:0 (Orel, Černoch, Zháněl). Hráči Lesku i tentokrát potvrdili své kvality a přesnou mušku.

Triosport - Staříč 2:0 (Damek, Král). Zasloužené vítězství Triosportu, dalším brankám zabránil skvělými zákroky gólman Staříče Pospěch.

Leemon - Sokol 4:1 (Podžorný 2, Vašina, Peter - Hrůzek). Vítězný tým zúročil územní převahu i brankově.

Lesk - Triosport 4:0 (Harabiš, Fabík, Pyško, Černoch). Triosport vzdoroval do 10. minuty, poté Lesk opět prokázal své kvality a zaslouženě celý turnaj vyhrál.

Staříč - Leemon 0:2 (Peter 2). Vítězný tým kontroloval průběh a výhrou si vybojoval druhé místo v turnaji.

Nejlepším brankářem se stal Jindřich Volný (Leemon), nejlepším obráncem byl vyhlášen Dalibor Damek (Triosport), útočníkem pak Bronislav Harabiš (Lesk). Nejlepším střelcem turnaje se stal Jiří Fabík (Lesk) s pěti trefami. (zd)

1. Lesk 4 4 0 0 16:2 8

2. Leemon 4 2 1 1 10:5 5

3. Sokol 4 2 0 2 5:8 4

4. Triosport 4 1 1 2 4:8 3

5. Staříč 4 0 0 4 1:12 0