Můžete stručně zhodnotit poslední tři roky vašeho působení ve Squashstormu?

Po složitějším rozjezdu před třemi lety jsme se stali stále vyhledávanějším sportovním zařízením, za což vděčíme narůstající oblibě squashe v našem městě a okolí. Především slevové programy pro děti a mládež k nám přivedly spoustu zájemců o tuto hru. Rovněž firmy, prostřednictvím benefitních programů, využívají Squashstorm pro své zaměstnance, kteří zde nalézají možnost rozličného sportovního vyžití, včetně relaxace.

Squash U Čecha již skončil, Kotelna ve Frýdlantu je trochu z ruky. Pocítil jste nárůst klientely?

Uzavření provozovny squashe U Čecha sice nemělo na nárůstu klientely ve Squashstormu zásadní vliv, ale je fakt, že jsme v našem městě jediné sportovní centrum zaměřené na tento sport.

Váš celek mužů hraje třetiligovou soutěž. Nezkusíte zabojovat o postup?

Co se týče ligy mužů, budeme hrát v nadcházející sezoně druhou ligu. To však rozhodně není naše poslední slovo, během roku se pokusíme dostat do první ligy.

Co připravujete pro nadcházející ročník 2008 - 2009?

Na novou sezonu připravujeme několik sportovních akcí, které budou prezentovány na našich www stránkách. V měsíci září a říjnu bude opět probíhat zápis do squashové školy, kde mají naši nejmenší hráči možnost osvojit si pod vedením trenérů tento zajímavý sport. (zd)