Přestože v prvním setu domácí vedly už 19:14, sadu nakonec ztratily. Těsná byla také koncovka druhého setu, ovšem i ten nakonec patřil hostující hráčkám. „Ve dvou setech jsme vedly o čtyři body, ale nebyly jsme schopné koncovky uhrát do konce. Je to škoda, protože zkušenosti by měly být spíše na naší straně,“ mrzely ztracené sady kapitánku Frýdku-Místku Danielu Pavelkovou.

Ve třetím setu už měly jasně navrch hostující hráčky. „Prohráli jsme nedůsledností první dvě koncovky a ve třetím setu nás soupeř zatlačil podáním,“ řekl trenér domácího týmu Leoš Chalupa. „Šternberk bránil lépe v poli a dnes chtěl víc,“ dodala Pavelková.

Sokolky tak prohrály i třetí zápas letošního extraligového ročníku, který teď navíc přerušila vládní opatření proti šíření koronaviru. Až se ale soutěže zase rozběhnou, tak už volejbalistky Frýdku-Místku musí pořádně zabrat. „Musíme se soustředit a hrát každý míč, obzvláště ty v koncovce, na sto procent,“ říká Chalupa.

TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Šternberk 0:3 (-26, -25, -18)

Rozhodčí: Peloušek, Vachutka

Frýdek-Místek: Uhrová, Staňková, Hadáčková,Šnellyová, Pavelková, Mitrega, libero Teperová. Střídaly: Grygarová, Petrová. Trenér: Chalupa.

Volejbalisté Frýdku-Místku doma udolali Zlín.
Volejbalisté Beskyd málem prohospodařili náskok, Zlín ale porazili
Třinec v přípravě remizoval v Karviné.
František Straka se s Třincem vrátil do Karviné. Pro remízu bez branek!