Fotbalový víkend opět přinese řadu velice zajímavých zápasů. Na své si jistě přijdou v sobotu odpoledne v Mostech, kde zavítá lídr I. B třídy, skupiny C z Horní Suché. I v nedělním odpoledni bude o co stát. V Raškovicích přivítají v derby rivala ze Starého Města. V Nýdku zase půjde v zápase s Oldřichovicemi o souboj druhého se třetím.


MSLŽ:

Dobratice – Holešov (11. 5. – 16.30).

I. A třída – skupina B:

Čeladná – Smilovice (10. 5. – 16.30, Vítkovice), Raškovice – Staré Město (11. 5. – 16.30).

I. B třída – skupina C:

Mosty – Horní Suchá (10. 5. – 16.30), Nýdek – Oldřichovice (11. 5. – 16.30), Nebory – Záblatí (11. 5. – 16.30), Hrádek – Dolní Datyně (11. 5. – 16.30).

I. B třída – skupina D:

Metylovice – Fryčovice (11. 5. – 16.30), Kozlovice – Suchdol (11. 5. – 16.30). MSDD dorostu: Frýdek-Místek – Vsetín (10. 5. – 10.15 st. 12.30 ml., Stovky).

Krajský přebor dorostu:

Vratimov – MFK Karviná B (10. 5. – 9.00 st. 11.15 ml.), Fotbal Třinec B – Svinov (10. 5. – 10.00 st. 12.15 ml., Borek), Frýdek-Místek B – MFK Havířov (11. 5. – 10.15 st. 12.30 ml., Stovky).

Krajská soutěž dorostu – skupina B:

Nýdek – Brušperk (11. 5. – 14.00), Jablunkov – Český Těšín (11. 5. – 14.15). MSŽD žáků: Fotbal Třinec – Hranice n. M. (11. 5. – 10.00 st. 11.45 ml., Borek).

Krajská soutěž žáků – skupina B:

Staříč – Hrabůvka (11. 5. – 9.30 st. 11.15 ml.).

Krajská soutěž žáků – skupina C:

Frýdek-Místek C – MFK Havířov B (10. 5. – 9.00 st. 10.45 ml., Slezan), Bystřice n. O. – Český Těšín (11. 5. – 9.00 st. 10.45 ml.).

Okresní přebor mužů:

Staříč – Milíkov (10. 5. – 16.30, Šašinka J.), Řepiště – Baška (10. 5. – 16.30, Čepčor I.), Václavovice – Nošovice (10. 5. – 16.30, Krasula V.), Hukvaldy – Frýdlant n. O. B (11. 5. – 16.30, Somr M.), Dobratice – Janovice (10. 5. – 16.30, Suszka J.), Ostravice – Palkovice (10. 5. – 16.30, Němec P.), Lučina -Písek (10. 5. – 16.30, Chýlek M.).

Okresní soutěž mužů:

Pržno – Čeladná B (11. 5. – 10.00, Baška, Mudra Z.), Kozlovice B – Tošanovice (10. 5. – 16.30, Rapouch V.), Chlebovice – Paskov (10. 5. – 16.30, Pokluda A.), Smilovice B – Návsí (10. 5. – 16.30, Juřík J.), Vojkovice – Janovice B (10. 5. – 16.30, Nevrla J.), Bukovec – Kunčice p. O. (11. 5. – 16.30, Kielar J.).

Okresní přebor dorostu:

Bukovec – Smilovice (11. 5. – 14.00, Kielar J.), Dobratice – Sedliště (10. 5. – 14.00, Žvak K.), Václavovice – Frýdlant n. O. (10. 5. – 14.00, Hrušecký J.), Kunčice p. O. – Oldřichovice (10. 5. – 14.00, Bajtek B.), Raškovice – Hnojník (11. 5. – 14.00, Vojkovský J.), Kozlovice – Palkovice (10. 5. – 14.15, Rapouch V.).

Okresní soutěž dorostu – sk. A:

Fryčovice – Lískovec (10. 5. – 14.00, Pokluda A.), Ostravice – Hukvaldy (10. 5. – 14.00, Němec P.), Řepiště – Janovice (10. 5. – 14.00, Setlová P.), Metylovice – St. Město (10. 5. – 16.30, Mudra Z.).

Okresní soutěž dorostu – sk. B:

Bystřice – Vojkovice (11. 5. – 14.00, Machala P.), Hrádek -Nošovice (11. 5. – 14.00, Chýlek M.), Milíkov -Vendryně (11. 5. – 14.15, Tatarka).

Okresní přebor žáků – sk. A:

Baška – Frýdlant n. O. A (10. 5. – 9.30, Chýlek M.), Ostravice – Janovice (10. 5. – 9.30, Kniezek K.), Sedliště – Fryčovice (10. 5. – 9.30, Nevrla J.).

Okresní přebor žáků – sk. B:

Dobratice – Bukovec (10. 5. – 10.00, Kielar J.), Smilovice -Hnojník (11. 5. – 14.30, Fuják P.).

Okresní soutěž žáků – sk. A:

Hukvaldy – Kunčice p. O. (11. 5. – 10.00, Király P.), Metylovice – Čeladná (11. 5. – 14.30, Bajtek B.), Kozlovice – Frýdlant n. O. B (11. 5. – 14.30, Kniezek K.).

Okresní soutěž žáků – sk. B:

Palkovice – Fotbal F-M D (10. 5. – 9.30, Mudra J.), Staříč B -Václavovice (10. 5. – 9.30, Nytra A.), Dobrá – Lískovec (10. 5. – 9.30, Somr M.).

Okresní soutěž žáků – sk. C:

Raškovice – Nebory (11. 5. – 10.00, Černoevič A.), Lučina -Vojkovice (11. 5. – 14.15, Plevza M.).

Okresní soutěž žáků – sk. D:

Hrádek – Nýdek (11. 5. – 9.30, Suszka J.), Mosty – Milíkov (10. 5. – 9.30, Fuják P.), Písek – Návsí (11. 5. – 10.00, Machala P.).

(sch, vš)

SPORT V KRAJI

Sobota 10. května
MODERNÍ GYMNASTIKA: Mistrovství ČR kadetek v Ostravě (11.30, hala Sarezy v Porubě).
STOLNÍ TENIS: Mistrovství ČR ve stolním tenise vozíčkářů v Ostravě (9, hala TJ Mittal na Varenské ulici).
TENIS: Prosperita Open 2008 v Ostravě (11, Komenského sady).
TRIATLON: Porubský sprinttriatlon (9.30, venkovní nebo krytý barén v Ostravě-Porubě).
VOLEJBAL: Interliga starších žáků – závěrečný čtvrtý turnaj v Ostravě (8, hala Sportovního gymnázia D. a E. Zátopkových).
Neděle 11. května
KULTURISTIKA: Mistrovství ČR v kulturistice, fitness a bodyfitness žen a fitness mužů v Orlové (10 a finále 15, Dům kultury v Orlové).
MODERNÍ GYMNASTIKA: Mistrovství ČR dorostenek v Ostravě (10, hala Sarezy v Porubě).
TENIS: Prosperita Open 2008 v Ostravě (11, Komenského sady).
Pondělí 12. května
FUTSAL: Pohár ČMFS: VŠB TU Ostrava – Mikeska Ostrava (19, hala VŠB v Ostravě-Porubě)
Nenechte si ujít fotogalerii vypracovaných těl kulturistek, které se v neděli představí na šampionátu v Orlové: více zde