Ženy ve druhé lize v sobotním dopoledne přivítaly na domácích stolech celek z Pelhřimova a porazily ho vysoko 8:2, když se o body postaraly Klišová a Hermanová po 3, Pospíšilová 1 a ve čtyřhře Klišová-Pospíšilová. Odpoledne se již ženám tolik nedařilo a po velkém boji podlehly jednomu z favoritů soutěže Moravské Slávii Brno těsně 4:6.

Body za tým Slezanu získaly Hermanová 2, Klišová 1 a čtyřhra Klišová-Pospíšilová. V neděli zajížděly slezanské hráčky k dalšímu střetnutí do Olomouce, kde se utkaly s mužstvy Neředína B a Neředína A. S béčkem zvítězily zkušené slezanské hráčky 6:4 – Klišová 3, Hermanová 2 a Pospíšilová 1. Proti A týmu, který momentálně vede celou tabulku, se již projevila únava z náročného víkendu a vyrovnanost domácího týmu. Jediný bod uhrála Klišová a výsledek byl 9:1 pro domácí.

O víkendu sehráli svá utkání také muži Slezanu, kteří v sestavě Škola, Uhlář, Sýkora a Kuča smetli 10:0 Studénku a následně pak vyhráli 10:3 v Novém Jičíně. Tam už však místo Kuči hrál Gelnar. Béčko mužů se utkalo v Krmelíně o první místo v tabulce okresního přeboru a po těžkém boji tam zvítězilo nejtěsněji 10:8, když B tým nastoupil v sestavě Šimonovský, Gelnar, Ďurník a Chovančík. Také družstvo Slezanu FM C vede svou tabulku.

V zápase Okresní soutěže – 1. třídy vyhráli slezanští muži na domácí půdě s Dobrou 14:4 - Chovančík a Chvostek po 4 bodech, Čech 3, Čtvrtníček 2 a čtyřhra Chovančík-Čech. Družstvu Slezanu FM D chybí k čelnímu umístění v okresní soutěži – 2. třídy jen lepší skóre. O víkendu vyhrál tým nejtěsnějším rozdílem 10:8 v Oldřichovicích. Na bodech se podíleli tito hráči: Čtvrtníček a Pouba po 3 bodech, Sýkora mladší 2 body, Habrnal jeden bod a čtyřhra Čtvrtníček – Habrnal.