Slezanský B tým hrál na domácích stolech se silným celkem z Kozlovic. Hosté se ale k utkání nedostavili v nejsilnějším složení, takže frýdecko-místečtí hráči nakonec vyhráli duel 10:2 (Sýkora st. 3, Čech, Vlk, Kuča po 2 a jeden bod uhráli domácí ve čtyřhře). Céčko Frýdku mělo také za soupeře hráče z Kozlovic, tentokráte ale jejich B tým. Po vyrovnaném výkonu celého družstva zvítězili nakonec Slezanští vysoko 15:3 (Chovančík 4, Čech 3, Chvostek 3, Kolašín 3 a 2x čtyřhra). Proti Kozlovicím C se zase postavil Slezan D. Tentokráte se ale hrálo na stolech v kozlovické tělocvičně. Kozlovičtí začali utkání lépe, když získali dva body ve čtyřhrách. Pak ale Slezan zabral a vyhrál v dalších šesti zápasech po sobě. Konečný výsledek vyzněl lépe pro frýdecko-místecké stolní tenisty, kteří v Kozlovicích vyhráli 12:6 (Hrabec 4, Čtvrtníček 4, Járová 3, Harbnal 1).

Svou soutěž rozehráli o víkendu také slezanští žáci, kteří na domácích stolech přivítali Palkovice. Soupeř byl nad síly Frýdeckých, když zvítězil 8:2. Pro mladíky Pavláska, Chmelenského, Blanu a Rašku to byly vůbec první mistrovské zápasy v jejich krátké kariéře. V této sezoně budou chtít frýdecko-místečtí mladíci získat spíše co nejvíce zkušeností. S Palkovicemi bodovali Pavlásek s Chmelenským.

V sobotu 4. října se uskutečnil další z veteránských turnajů (hráči a hráčky nad 40 let). Turnaj se konal v Praže a z našeho okresu se jej zúčastnili hráči Slezanu FM, Brušperku a Lískovce.

VÝSLEDKY
Ženy:

2. místo Klišová (Slezan FM).

Kategorie 50-60 let:

10. až 14. místo Šimonovský (Slezan FM).

Kategorie 60-65 let:

5. – 8. místo Krupník (Brušperk),

29. až 32. místo Rychlík (Brušperk).

Kategorie 65-70 let:

3. až 4. místo Říha (Lískovec),

9. – 16. místo Bujnoch (Brušperk). (zd)