Třinec důležitý zápas o záchranu nezvládl

Měl to být duel, ve kterém chtěli třinečtí futsalisté ještě vykřesat jiskřičku naděje na záchranu nejvyšší soutěže. Hráči SKP Ocel ale zápas nezvládli a s Démony prohráli 2:5.

7.1.2018

Prvoligoví futsalisté Třince (v červeném) nestačili doma na českolipské Démony.Foto: Petr Rubal

A přitom průběh prvního poločasu vůbec nevypovídal konečnému výsledku. Třinečtí svého soupeře drželi na dostřel, výjimkou byla jen Havrdova rána do břevna. Když v 8. minutě dorážel domácí kapitán Blahut odražený míč po Przyczkově střele do tyče, bylo na domácí lavičce hned veseleji. I další příležitosti Poláška či Buryana volaly po gólu, jenže Třinci se v koncovce vůbec nedařilo, naopak Démoni je v poslední minutě prvního poločasu potrestali po rychlé akci Havrdy a přesně zakončujícího Fichtnera. Prvoligoví futsalisté Třince (v červeném) nestačili doma na českolipské Démony.

„Lípa nám opět udělila lekci z produktivity. V první půli jsme měli vyhrát tak čtyři jedna, místo toho jsme hostům darovali v závěru vyrovnání,“ láteřil třinecký brankář Ondřej Kreželok.

Druhá půle? Tak to už byla z domácí strany doslova pohroma. Vše začalo v úvodní minutě druhého dějství, kdy se po obrovské chybě ujali hosté vedení. Třetí gól přidala Česká Lípa o čtyři minuty později po brejkové situaci. Domácí Baron sice dokázal ještě snížit na rozdíl gólu, jenže Démoni po brance svého brankáře Kirova opět odskočili na rozdíl dvou branek. Konečnou podobu výsledku pak dal další střelou při power play hostující Rott.

„Jsme rádi, že jsme utkání s Třincem zvládli a získali tolik potřebné tři body. Kluci podali velice dobrý výkon. I když jsme pustili soupeře do vedení, podařilo se nám ještě do poločasu vyrovnat. To bylo velmi důležité. Zápas pak rozhodl úvod druhé půle, třetí branka nás pak již uklidnila. Hráče chválím za přístup k utkání, velice dobrý výkon podal Fichtner,“ řekl po utkání českolipský kouč Karel Kruliš.

Duel 16. hracího kola budou třinečtí futsalisté předehrávat již ve čtvrtek 11. ledna, kdy se představí od 18.10 hodin na palubovce pražské Sparty. Utkání se hraje před televizními kamerami.

SKP Ocel Třinec – Démoni Česká Lípa 2:5 (1:1)Třinec prohrál s Českou Lípou.
Branky: 8. Blahut (Przyczko), 27. Baron (Polášek) – 19. Fichtner (Havrda), 21. Rott (Fichtner), 26. Fichtner (Havrda), 27. Kirov, 28. Rott. Rozhodčí: Vaněk, Vodrážka. ŽK: Polášek, Przyczko, Opluštil – Havrda.

Třinec: Sikora – Csikán, Hudzieczek, Samek, Nieslanik, Polášek, Baron, Blahut, Mikyska, Buryan, Przyczko, Opluštil. Trenér: Andrea Bucciol.

Další výsledky 15. kola VARTA futsal ligy
Helas Brno – Svarog FC Teplice 3:6 (0:5), Olympik Mělník – Slavia Praha 5:4 (2:3), Nejzbach Vysoké Mýto – FK ERA-PACK Chrudim 0:5 (0:1), AC Gamaspol Jeseník – SK Interobal Plzeň 1:7 (0:2), Gardenline Litoměřice – AC Sparta Praha 3:3 (1:1).

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 120 Kč

Svářeči SVÁŘEČI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme - svářečský průkaz pro CO2., PS na 1 rok s možností prodloužení., Předem volat (7:00 - 13:30) na tel. č.: 558 331 118 a domluvit si schůzku., Pracoviště: Třinec. Pracoviště: Kovosport třinec, a.s., 739 61 Třinec 1. Informace: Jan Kufa, +420 558 331 118.

Obchod - Obchod Obchodní zástupce 18 000 Kč

Realitní makléři REALITNÍ MAKLÉŘ-KA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 31000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: A11 a:16/4/2018, Požadujeme vzdělání SŠ, praxe v oboru není podmínkou - zaškolíme, znalost práce na PC, čistý výpis z RT, spolehlivost, časová flexibilita, komunikativnost, reprezentativní vystupování; vlastní vůz výhodou (možnost finančního příspěvku na dopravu); v případě praxe v oboru min. 3 roky progresivnější finanční ohodnocení, Kontakt viz výše.. Pracoviště: Flexi reality s.r.o. - pobočka frýdek-místek, Josefa Václava Sládka, č.p. 34, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Roman Mikita, +420 723 840 022.

Obchod - Obchod Obchodní referent 15 000 Kč

Obchodní referenti ASISTENT/-KA OBCHODU - SJ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme - znalost slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost práce na PC, komunikativní schopnosti., Náplň práce - zejména korektury textů ve slovenském jazyce., Možnost domluvy zkráceného úvazku, občasná práce z domu., Životopis zaslat na e-mailovou adresu: info@pradlo-elegant.cz, Pracoviště: Ropice Třinec. Pracoviště: Ing. petr lasota, pracoviště ropice, 739 61 Třinec 1. Informace: Petr Lasota, .

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 25 000 Kč

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení PRACOVNÍK/CE ODBYTU - PRODEJCE/KYNĚ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A11 z:8/1/2018 a:16/4/2018, Požadujeme:, - AJ na pokročilé úrovni (slovem i písmem), - NJ výhodou, - ŘP skupiny B, - pokročilou znalost MS Office - Excel, Word, - obchodního ducha, prezentační a organizační schopnosti, Jedná se o práci v kanceláři s účastí na veletrzích. Pracovní doba pružná s ranním nástupem nejpozději v 8 hod.., Kontakt e-mailem viz výše.. Pracoviště: Cnm textil a.s., 739 01 Baška. Informace: Dalibor Andree, .

Vláda ČR v Ostravě, 24. duben 2018. Na snímku vlevo Andrej Babiš při návštěvě ArcelorMittalu.