Pramen Havlíčkův Brod – SKP Likop Třinec 4:6 (0:1)

Samotné utkání začalo velice opatrně a přestože hostující hráči byli většinou aktivní, skóre se stále neměnilo. Teprve ve 14. minutě se po samostatné akci dokázal prosadit třinecký Mendrok. A jelikož do konce poločasu byla obrana obou mužstev lepší než útok, šlo se do kabin se skórem 1:0 ve prospěch hostujícího SKP Likop.

Již ve druhé minutě druhé půle využil Miczka nahrávku Mendroka a vstřelil druhou branku hostí. O dvě minuty později dokázali domácí snížit Dostálem. Hosté opět kontrovali ve 28. minutě, kdy pěknou spolupráci mezi Stoszkem a Miczkou korunoval druhý jmenovaný třetí brankou svého týmu. Přetahovaná však pokračovala i nadále. O minutu později domácí opět Kaplanem snížili na 2:3, hned za několik sekund po nahrávce Dudy dovršil hattrick Miczka a ve 31. minutě opět domácí Dostál snížil na 3:4.

Další branky přišly až v samotném závěru. Nejdříve domácí Dostálem dvě minuty před koncem vyrovnali, a když se již zdálo, že utkání skončí dělbou bodů, dokázal po křížné nahrávce Mendroka ve skluzu vstřelit rozhodující branku Stoszek. V samotném závěru ještě Mendrok proměnil trestný kop a uzavřel tak celkové skóre zápasu. V dalším kole hraje Likop na půdě Havířova.

Třinec: Hekera - Duda, Stoszek, Mendrok, Miczka, Topiarz, Rakowski, M. Cieslar, Kloda.

Domácím příznivcům se Třinečtí představí až v pátek 28. listopadu, kdy od 20 hodin hostí nováčka soutěže Gillotinu Choceň.