Jerevan Slavičín – SKP Likop Třinec 5:9 (3:2).

Lepší vstup do zápasu měli hostující futsalisté, kteří šli v 7. minutě zásluhou Dudy do vedení. Slavičín ale na nepříznivý vývoj stačil brzy zareagovat. V 9. minutě srovnal a o čtyři minuty již o branku vedl. Oba góly vstřelil Švacha. V průběhu 17. minuty vyrovnával na 2:2 Goj, jenže za další minutu domácí Hnaníček opět poslal Slavičín do jednobrankového vedení. Tento stav vydržel na světelné tabuli až do poločasu. Ve druhém dějství se již hostujícím futsalitům dařilo více.

Ve 26. minutě srovnal nejprve Stoszek a o tři minuty později šel do vedení Třinec po zásluze přesné trefy Dudy. Po půlhodině hry Třinečtí dvěma slepenými góly Stoszka a Mendroka odskočili již na 3:6. Gólová přestřelka pokračovala i nadále. Na snížení domácího Světlíka odpověděl Likop brankou kapitána Franka. Na další branku domácích ze 38. minuty, kterou opět vstřelil Světlík, odpověděl minutu před koncem Onderek. Poslední slovo patřilo hostům, kteří v závěrečných sekundách upravili Gojem na konečných 5:9 pro Likop.

„Utkání bylo od počátku nervózní, teprve ve druhé půli ukázalo naše mužstvo sílu a duel nakonec dotáhli kluci do vítězného konce. Za to jim musím poděkovat. V následujícím kole hostíme doma lídra tabulky Helas Brno a do tohoto zápasu půjdeme s plným nasazením,“ řekl po zápase trenér hostí Josef Cieslar starší.

Třinec: Hekera, Nový – Franek, Duda, Stoszek, Topiarz, Rakowski, Mendrok, Goj, Onderek.