SKP Likop Třinec – Agromeli Brno 7:2 (2:1)

V prvním poločase se přítomní diváci futsalem moc nebavili. K vidění byly sice tři branky, ale hrál se vcelku průměrný futsal. Oba týmy se předháněly v nepřesnostech nebo špatné střelbě na branku. Do vedení šli jako první domácí hráči a to zásluhou Stoszka ve 3. minutě. Radost domácích hráčů vydržela ale pouhé tři minuty, kdy Brno lacinou brankou srovnalo stav. Domácí aktivní hrou přeci jen odcházeli v poločase do kabin s jednobrankovým náskokem. V 10. minutě se ze vstřelené branky radoval Rakowski.

Ve druhém poločase zatlačil domácí Likop svého soupeře na jejich polovinu hřiště a bylo jen otázkou času, kdy bude skóre narůstat. Třetí branka Třineckých přišla ve 24. minutě, kdy se ideální nahrávce Goje octil před hostujícím brankářem zcela osamocený Mendrok. Pro třineckého futsalistu už nebyl problém dopravit míč do sítě – 3:1. Ve 29. minutě využili hosté nedorozumění domácího obránce s brankářem a rázem to bylo opět o jednu branku. Třinec měl naštěstí dnes v sestavě Rakowského. Ten nejprve ve 32. minutě zvyšoval na 4:2. O tři minuty později tečoval Onderkovu střelu Goj a Likop vedl 4:2. Oba hráči si spolupráci zopakovali ve 36. minutě, ale role se tentokráte vyměnili. Závěr utkání opět patřil Rakowskému, který svým třetím gólem v zápase pečetil jasnou výhru domácích. Třinec se v dalším druholigovém kole střetne v pátek 21. března s Arsenalem Hlinsko na jejich hřišti. Doma se naposledy svým příznivcům Likop představí v pátek 28. března, kdy od 20 hodin vyzve k boji v třinecké hale STaRS futsalisty Slavii Havířov. Pořadatelé utkání již dnes srdečně zvou všechny příznivce.

Třinec: Nový, Kloda – Franek, Duda, Stoszek, Topiarz, Rakowski, Goj, Mendrok, Onderek, Divina. Trenér: Josef Cieslar starší.