SKP Likop Třinec – Nasan Brno 10:0 (4:0)

Do sestavy domácího Likopu se po vynucené pauze vrátil uzdravený kanonýr Goj a tak Třinečtí opět po dlouhé době hráli v plné síle. Přítomní diváci se první branky zápasu dočkali již po dvou minutách hry, kdy brněnského brankáře překonal kapitán Duda. V 6. minutě zvyšoval Stoszek na 2:0 a vše směřovalo k jasné záležitosti domácích. Další góly padaly až v závěru prvního poločasu. V 19. minutě nejdříve svým druhým zásahem v utkání zvyšoval na 3:0 Duda, a v posledních sekundách se trefil také Mendrok.

Po změně stran to byl opět Mendrok, který ve 23. minutě zvyšoval již na pětibrankový rozdíl. O minutu později se dokázal prosadit uzdravený Goj. Domácí nadále pokračovali v aktivní hře a další branky v hostující síti na sebe nenechaly dlouho čekat. Závěrečná pětiminutovka byla přímo drtivá. Ve 35. minutě se trefil Hnilo, vzápětí dal gól Dorozlo a na 9:0 zvyšoval Goj. To však ještě nebylo vše. Potupnou desítku si hosté nakonec z Třince přeci jen odvezli, když kapitán mužstva Duda završil svůj výkon hattrickem.

Nyní na futsalisty Třince čeká delší přestávka. Jarní část soutěže začne Likop až v pátek 16. ledna v Hradci Králové. Na domácím hřišti se Třinečtí představí až v sobotu 31. ledna, kdy budou hostit nováčka soutěže Tatran Jakubčovice.

Likop Třinec: Hekera, Kloda - Duda, Hnilo, Macek, Stoszek, Topiarz, Mendrok, Dorozlo, Miczka, Goj. Trenér: Josef Cieslar.