„Pokud bych měl být zcela upřímný, tak musím říct, že utkání nemělo s ligovým futsalem zcela nic společného. Nebyla tam žádná taktika, prostě, jak to vyjde, tak to vyjde. Hosté ve druhé půli nastřelili čtyři tyče a ve třech případech nedali do prázdné branky. Snad poprvé v sezoně můžu říct, že jsme soupeři uštědřili lekci z produktivity,“ hodnotil poslední třinecké vystoupení v nejvyšší soutěži Ondřej Krenželok.

Jak velký dopad na třinecký klub bude mít letošní pád, to ukáže až čas. „Sami víme, že musí přijít změna. A to změna razantní. Pokud by tak nenastalo, bylo by s třineckým futsalem špatně. Já ale pevně věřím, že najdeme takové řešení, abychom alespoň druhou ligu mohli hrát. Už kvůli naší mládeži, kterou v klubu máme,“ řekl hrající sportovní manažer Třince Josef Cieslar mladší.

SKP OCEL TŘINEC – SK OLYMPIK MĚLNÍK 7:4 (5:2)
Branky: 7. Csikán (Baron), 12. Cieslar (Hudzieczek), 14. Blahut (Buryan), 16. Baron (Cieslar), 20. Cieslar (Baron), 22. Buryan (Przyczko), 34. Buryan (Hudzieczek) – 4. Šuba (Mažári), 20. Šuba (Gabčo), 29. Mažári (Sedláček), 36. Jiří Vokoun ml. (Gabčo). Rozhodčí: Havlík, Filipský. ŽK: Samek – Gabčo, Šuba. ČK: 35. Samek (T). Diváci: 60.  

Třinec: Sikora – Blahut, Hudzieczek, Csikán, Przyczko, Samek, Baron, Buryan, J. Cieslar. Trenér: Andrea Bucciol.

tabulka_futsal_trinecZdroj: Deník