V posledním duelu v domácím areálu třinečtí hokejbalisté nečekaně podlehli Poličce 1:2. V pětidílné sérii venkovních střetnutí si ale napravili svou reputaci. V Sudoměřicích zvítězili na nájezdy, Hodonín, Porubu a oba pardubické týmy, Svítkov a béčko prvoligového Autoskla porazili v základní hrací době. Trenér Třineckých Zdeněk Hořák může být s výkony i výsledky svého mužstva spokojen. „Ony napovídají, že se blýská na lepší časy. V naší hře je patrný posun dopředu. Je přímočařejší, více kombinujeme, nevodíme už tolik míčky a méně často chodíme na trestnou lavici. Náš herní projev se začíná přibližovat mým představám. Určité rezervy u nás přetrvávají v proměňování šancí. I na tom ale pracujeme," ujistil trenér vedoucího týmu tabulky. Výjezdová série Třince je tak letos u konce. V neděli od 13 hodin se v domácím utkání popasují o body se Vsetínem. První zápas pro třinecké hokejbalisty dopadl výtečně, na Valašsku vyhráli s přehledem 5:0.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice – HBC Enviform Třinec 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)

Branky Třince: Cieslar, K. Liboska, Hudeček, M. Říman. Střely: 17:27, vyloučení: 6:6, využití: 0:2, oslabení: 0:1.

Třinec: L. Smolka – Turoň, Samek, R. Liboska, Cieslar – M. Říman, Hudeček, R. Smolka – Szotkowski, A. Toman, K. Liboska – D. Říman. Trenér: Zdeněk Hořák.

HBC Autosklo H.A.K. Pardubice B - HBC Enviform Třinec 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)

Branky Třince: M. Říman 2, Hudeček, K. Liboska, Mišun. Střely: 24:29, vyloučení: 2:3, využití: 1:1, oslabení: 0:1.

Třinec: L. Smolka – Turoň, Samek, R. Liboska, Mišun – R. Smolka, Hudeček, Szotkowski – M. Říman, A. Toman, K. Liboska – D. Říman, Cieslar. Trenér: Zdeněk Hořák. (rom)