VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Přehled postupujících družstev turnaje ČEZ Street Hockey 2008

Kraj - Turnaj ČEZ Street Hockey 2008 pokračuje v březnu oblastními koly. Letos se do turnaje přihlásilo 217 škol z Moravskoslezského a Olomouckého kraje a okresu Vsetín. Ve školním kole se utkalo celkem 1109 družstev, co znamená 6 654 školáků.

7.3.2008
SDÍLEJ:

Florbalový ČEZ Street Hockey se těší čím dál větší popularitě. Foto: Archiv

Nejtěžší postup měly týmy ZŠ Raškovice, ZŠ Mládí z Orlové a ZŠ Bohumínské v Ostravě, ve školním kole se utkalo 30 družstev. Patronát nad turnajem převzali florbaloví reprezentanti hrající za SSK Vítkovice Martin Vladař a Pavel Brus a hokejista HC Vítkovice Steel Viktor Ujčík. Záštitu nad turnajem převzali hejtmani Moravskoslezského kraje Ing. Evžen Tošenovský a Olomouckého kraje RNDr. Ivan Kosatík a primátor města Ostravy ing. Petr Kajnar.

POSTUPUJÍCÍ DRUŽSTVA DO OBLASTNÍCH KOL

ZŠ Raškovice: Jan Sonnek, Martin Bužek, Pavel Šalata, Vít Jerglík, Miroslav Vičan.

Gymnázium Ostrava – Zábřeh, Volgogradská 6a: Daniel Kašovský , Vojtěch Kantor, Radek Melša, Matouš Vrzala, Michal Belina, Hoang Ngoc Minh.

ZŠ Břidličná: Jan Filipčík, Libor Čtvrtlík, Jan Kladníček, Jakub Mitov, Rostislav Kolář.

ZŠ Školní, Havířov – Šumbark: Jaroslav Zika, Michal Valenčík, Daniel Otisk, Adam Čala, Petr Malysz, Leoš Jandek.

ZŠ Spojenců, Olomouc: František Minařík, Tomáš Groer, Adam Němčák, Jan Brandýs, Vojtěch Augustýn, Matěj Pavlovský.

9.ZŠ, Elišky Krásnohorské, Frýdek – Místek: Radim Vančo-Minařík, Jan Fojtík, Jan Flegr, Daniel Volný, Dominik Beran, Adam Valíček.

ZŠ Vrchlického, Šumperk: David Blaťák, Michal Mišo, Martin Ťuriš, Jakub Muller, Radek Holjenčík.

ZŠ Paskov: Martin Maršálek, Dominik Lukšík, Jan Kudlej, Jan Klimunda, David Strakoš.

ZŠ Náklo: Jakub Jedlička, Jan Horný, Martin Vlach, Jan Vitásek, Tomáš Ženožička.

ZŠ Želatovská, Přerov: Matouš Kratochvíl , Šimon Kratochvíl, Daniel Václavíček, Dominik Mašíček, Jan Andrýsek, Radim Šnirc.

ZŠ Pustá Polom: Přemysl Lazecký, Dominik Carbol, Jiří Strojil, Jiří Hendrycj, Adam Biel.

Matiční gymnázium Ostrava: Jiří Ocelka, Dominik Lupták, Vojtěch Korta, Michal Šrámek, Robin Holešnický, Marek Vaněček.

ZŠ Gen. Píky, Ostrava: Tonda Herák, Dan Blahut, Radek Vítek, Dan Jančík, Vladimír Hruška, Nikolas Macháček.

ZŠ Tyršova, Frenštát pod Radhoštěm: Filip Bartoň, Michal Janda, Tomáš Bača, Radim Střalka, Pavel Pupík.

ZŠ Medlov: Josef Bělák, Pavel Mako, Daniel Petr, Marek Smolka, Jaroslav Milko, Štěpán Doleži, Lukáš Smrček.

ZŠ J.Valčíka, Ostrava – Poruba: Ondřej Smolík, Martin Navrátil, Michal Hanák, Jan Šarman, Adéla Žurková, Veneta Fancová.

ZŠ Spálov: Erik Chudějš, Karel Pop, Patrik Pop, Josef Stoklas, Lukáš Váňa, Antonín Berger.

ZŠ E.Zátopka, Kopřivnice: David Zima, Patrik Fulnek, Petr Chalupa, Dominik Juřena, Lukáš Holub, Adam Kordoš.

Gymnázium Fr.Živného, Bohumín: Ondřej Plhoň, Filip Ďurkáč, Jan Dočkal, Judas Michal, Ivo Honus, Daniel Galuszka.

ZŠ Kostelec na Hané: Jan Bureš, Lukáš Lének, Michal Lužný, Jiří Piskovský, Jan Smička, Lukáš Špunda.

ZŠ Žižkova, Krnov: Michal Durišík, Tomáš Čermák, Jan Ševčík, Filip Kocourek, Martin Baďura, Stanislav Pánek.

ZŠ Bělá pod Pradědem: Miroslav Hnilica, Jan Vencálek, Richard Gorlich, Josef Šťastný, Miroslav Kocùr, Miroslav Hnilica.

ZŠ Prameny, Karviná: Tobiasz Lesy , Jan Vávra, Marek Hulín, Tomáš Pecha, Radim Tkáč, Marek Jilich.

ZŠ Andělská Hora: Pavel Svatý, Jakub Matějka, René Mařas, Jan Okřina, Jaroslav Jombík, Jaroslav Pravdík.

Gymnázium Šternberk: Patrik Jašek, Štěpán Unzeitig, Jakub Grossmann, Marek Zajíc, Daniel Gagyor, Štěpán Brázdil.

ZŠ Komenského, Odry: Eliška Kočíbová, Pavel Zagol, Martin Zagol, Jaroslav Urbaník, Tomáš Holubčík, Tomáš Krejsa.

ZŠ Šafaříková, Valašské Meziříčí: Vítězslav Kučera , Jakub Buryšek, Jan Ševeček, Jiří Gajdušek, Petr Nerušil, Pavel Pisklák.

ZŠ J.A.Komenského, Fulnek: Patrik Fajmon, Tomáš Zelenka, Dominik Vaněk, Patrik Štefka, Josef Kudýn, Michal Grygar.

ZŠ Horka nad Moravou: Lukáš Holubec , Adam Raška, David Novák, Tomáš Raška, Jiří Neplech.

ZŠ Třemešná: Libor Pospíšil, Karel Dudek, Tomáš Farník, Roman Grufík, David Schwarz.

ZŠ Plumlov: Tomáš Radvanský, Lukáš Zezula, Michal Somr, Petr Walter, Antonín Klváček, Václav Švéda.

ZŠ Chrjukinova, Ostrava: Lubomír Bachara, Tomáš Hažík, Marek Kvasňák, Tomáš Vyhňák, Martin Šafer, Jakub Danč.

ZŠ Bolatice: Matěj Kretek , Ondřej Michalík, Tomáš Blachut, Robin Šoltys, Jakub Saidel, Martin Duda.

ZŠ Bohumínská, Ostrava: Denis Matějček, Jiří Sieja, Jaroslav Koukal, Jan Holub, Petr Zoubek. Z

Š Sychrov, Vsetín: Adam Vichtora , Pavel Mikulenčík, Denis Jungwirth, Zdeněk Honeš, David Ráza.

ZŠ Vrchní, Opava: Jakub Solnický, Tomáš Mrázek, Jakub Kramný, Martin Hlaváček, Roman Bakša.

ZŠ Troubelice: Ondřej Veselík, Martin Kotraš, Jan Přecechtěl, Miroslav Andrlík, Lukáš Zapletal, Jan Kotráš.

ZŠ Kollárova, Prostějov: Radek Navrátil , Tomáš Motal, Lukáš Pospišilík, Jan Spáčil, Lukáš Stredansky.

ZŠ Koryčanské Paseky, Rožnov p.Radhoštěm: Jarek Růčka, Jan Hrůzek, Standa Košina, Ondra Parma, Olda Kocián.

ZŠ Ludgeřovice: Jakub Kupka, Petr Filáček, Tomáš Janoš, Vojta Klimeš, Jan Knězů, Štěpán Hawlik.

ZŠ Datyňská, Vratimov: Tomáš Tříska , Daniel Kocián, Tomáš Březina, Vítek Hrbáček, Aleš Tříska, Daniel Legáth.

ZŠ Ohrada, Vsetín: Petr Olejníček, Daniel Droppa, Dominik Gřešák, Josef Chrástecký, Adam Pecháček.

ZŠ E. Beneše, Opava: Jan Štencel , Karel Boželník, Martin Vrabel, Viktor Kirschner, Patrik Dziadkowiec, David Rybka.

ZŠ TGM Studénka: Matěj Szudár, Michal Myška, Jan Kalocsányi, Martin Myška, Jakub Holaš.

ZŠ Moravský Beroun: Libor Baroš, Adam Podhorný, Jakub Kůřil, Libor Kučera, Gejza Lacko, Marek Migra.

ZŠ Zátor: Daniel Beránek, Antonín Lant, Lukáš Feilhauer, Ondřej Jaňa, Petr Mohyla, Milan Baran.

ZŠ Velká Polom: Zděněk Kramář, František Vůjtek, Jiří­ Kadula, Petr Kobolka, Filip Volný, Tomáš Kufel.

ZŠ Demlova, Olomouc: Patrik Křístek, Tomáš Richtr, Michal Vítek, Tomáš Kaprál, Petr Panáček, Pavel Ježo.

ZŠ Jubilejní Nový Jičín: Jakub Hruška, Daniel Panák, Matěj Rubeš, Filip Stypka, Ondřej Kovařčík, Patrik Grygařík.

ZŠ Mládí, Orlová – Lutyně: Aleš Dubnický , Tomáš Wolek, Pavel Vysloužil, Daniel Ferčák, Pavel Štula, Lukáš Tomčík.

ZŠ Hrabišín: Martin Hrubý , Petr Gol, Tomáš Pavlík, Michal Bureš, Michal Fidra, Pavel Langr.

ZŠ Dolní Bečva: David Jurečka , Daniel Paulus, David Ondruch, Daniel Mikuda, Roman Bolcek, Radek Růčka.

ZŠ Štramberk: David Šeďa , Daniel Dornean, Petr Matonoha, Lukáš Lichnovský, Martin Kahánek, Arnošt Lehnert.

ZŠ A.Hrdličky, Ostrava – Poruba: Dušan Poštulka , Daniel Janoško, Dominik Prosický, Jiří Navrátil, Václav Besta, Tomáš Kozlík.

ZŠ Lutín: Karel Řehůlka, Jakub Iljazi, Tomáš Koukal, Jakub Návrat, Jiří Pospíšil.

ZŠ A. Jiráska, Dolní Lutyně: Radim Huďař, Dominik Mraček, Richard Mička, Michal Fismol, Vojtěch Krč.

ZŠ Školní, Orlová – Lutyně: Jan Karola, Daniel Novotný, David Střelec, Jan Bednárik, David Šutka, Denis Vojtek.

ZŠ Rovensko: Karel Jašek, Filip Šincl, Daniel Seidl, Jakub Tuleja, Pavel Bittner, Jan Kašpar.

ZŠ M. Kudeříkové, Haviřov – Město: Lukáš Gloc, Michal Babič, Lukáš Freml, Adam Kušmider, Jan Mareček, Dominik Vébr, Tomáš Strejc.

ZŠ Nádražní, Ostrava: Daniel Šešulka, David Lipták, Matouš Baloga, Tomáš Kožušník, Patrik Dunker.

ZŠ U Stadionu, Uničov: Jan Urbášek , Vít Košák, Zdeněk Mazák, Lukáš Havlíček, Aleš Matoušek.

ZŠ Gen.Janka, Ostrava – Mariánské Hory: David Lipina, Matěj Nesládek, Adam Maturkanič, Richard Nezval, Robert Pěta, Ladislav Kubíček.

ZŠ Jičínská, Příbor: Tomáš Burda, Martin Busek,Kristián Karas, Pavel Zachar, Lukáš Krupa, Jakub Hokynář.

ZŠ Mlýnská, Mohelnice: Vlastimil Knýř, Adam Mucha, Jan Hetcl, Vít Kočíř, Vítězslav Pustina, Jakub Bachorik, Tomáš Palla.

ZŠ Velké Heraltice: Ondřej Machuča, Martin Melich, Patrik Rakaš, Dominik Lesák, Petr Vašenda.

ZŠ Cihelní, Karviná: Martin Katriniok , Patrik Adamczyk, Tomáš Herzig, Michael Saldak, Robin Magušín.

ZŠ Na Nábřeží, Havířov – Město: Ondřej Kondziolka , Tomáš Odložil, Filip Švrčina, Filip Witos, David Pastrňák, Lukáš Bednář.

ZŠ Ostrava – Petřkovice: Olin Paprskář , Filip Slanina, Denis Kářa, Ondřej Hudeček, Vojtěch Muris, Libor Žebrák.

ZŠ Družby, Karviná: Marek Piskorz , Michal Sztefka, Ludva Škorpík, Dominik Kouba, Nikolas Tvrdoň, Lukáš Janeček.

ZŠ Přemyslovice: Petr Oščádal, Lukáš Veselý, Jiří Zapletal, Miroslav Navrátil, David Vysloužil, Martin Studený.

Gymnázium Krnov: Daniel Blaha , Vojtěch Zatloukal, Daniel Klimek, Matěj Krvač, Jakub Kot, Jakub Skopal.

ZŠ L.J.Hukvaldy: Tomáš Sasín , Jan Sládek, Lukáš Vrtný, Jan Kološ, Jan Busek, Jakub Sládek.

ZŠ Dobrá: Jan Muroř, Jan Krištof, Jan Šnajder, Karel Kupka, Adam Konečný, Radek Hrabinský.

ZŠ Horní Suchá: Vojtěch Stefan , Bedřich Babušík, Martin Czycz, Adam Delong, David Bolek, Jakub Vilím.

ZŠ L.Štúra, Ostrava – Poruba: Jan Suchý , Vojtěch Kubačka, Jakub Trnčák, Filip Drozd, Filip Šíma, Jan Gazdík.

ZŠ P.Bezruče, Frýdek – Místek: Filip Závodný , Roman Stejskal, Radek Michálek, Jakub Krejčíček, Kamil Pavelka, Pavel Řehák.

ZŠ Slovenská, Karviná – Mizerov: Lukáš Vančo , Jakub Gasior, Jakub Zbořil,Jiří Hodulík, Luboš Dittrich.

ZŠ 1.máje, Frýdek – Místek: Michal Slanina , Ondřej Gurník, Marek Kalus, Dominik Holeksa, Jonáš Vojtek.

ZŠ Mořkov: Oldřich Kuba , Jiří Poledník, Denis Beřovič, Lukáš Skalka, Jakub Kyselý.

ZŠ Vodní, Mohelnice: Michael Kukrle, David Petruška, David Junek, Jakub Míchal, Michal Filip, Matěj Petřivalský.

ZŠ B. Němcové, Opava – Předměstí: Adam Postulka, Lukáš Soural, Jan Šimera, Jan Staníček, Martin Zavřel, Matěj Martínek.

ZŠ Masarykova, Bohumín: Vojtěch Spolnik, Robin Banas, Tomáš Sittek, Jakub Kalnik, Šimon Sebera, Lukáš Kalous.

ZŠ sv. Zdislavy, Kopřivnice: Václav Najzar, Vojtěch Kupčík, Michal Staněk, Josef Machů, Nikodém Janek, Matěj Matula.

ZŠ Hanušovice: Denis Tomíček , František Ambroz, Martin Ján, Tomáš Brázda, Antonios Cakirpaloglu, Martin Krikel.

ZŠ Komenského, Frýdlant nad Ostravicí: Ondřej Horváth , Vojtěch Huser, Marek Michalík, Ondřej Jelínek, Daniel Tobola, Jakub Pešat.

ZŠ Velký Újezd: Lukáš Riedl , Roman Rokyta, Patrik Rokyta, Daniel Kovář, Jakub Jahn, Jakub Niesner.

2.ZŠ Školní, Bruntál: Lukáš Kozáček , Alice Gajdošová, Petra Šatánková, Antonín Hrbáč, Ondřej Jelínek, Kristýna Krejčí.

ZŠ Šalounova, Ostrava – Vítkovice: Martin Fojtík, Iveta Holubová, Ondřej Růžička, Tomáš Gábor, Marek Holub, Marián Kořák.

ZŠ J.Šoupala, Ostrava – Poruba: Dominik Špavelko, Jan Grygar, Dominik Tomšů, Denis Holaň, Marek Marušík, Vít Urbánek.

11.ZŠ Jiřího z Poděbrad, Frýdek – Místek: Dominika Klvařová, Martin Kahánek, Radek Vláčil, Patrik Kawecki, Daniel Klimša, David Jagr.

ZŠ Senice na Hané: Ladislav Zdřálek , Miroslav Vaněk, Jiří Přidal, Jaroslav Lochman, Tomáš Drška, Jan Navrátil.

ZŠ Libavá: Martin Petričák, Kamil Dostál, Jiří Onřejka, Patrik Sapara, Milan Gašparík, Martin Metelka.

ZŠ Protivanov: Marek Stiller , Dalibor Sedlák, Karel Nejedlý, Vít Nejedlý, Pavel Geršl, Adam Komínek.

ZŠ Melantrichova, Prostějov: Patrik Galeta, Ondřej Frantl, Ondřej Vlček, Ondřej Vybíral, Martin Dziuba, Lukáš Majer.

ZŠ Jeseník, Nábřežní: David Macura , Daniel Schneider, Petr Filip, Marek Lukáč, Michal Rùžièka, Michal Dlouhý.

ZŠ Libina: David Čikl , Tomáš Tisoř, Jan Zifčák, Jakub Stehlík, Daniel Cacek.

ZŠ Kounicova, Moravská Ostrava a Přívoz: Jaroslav Vala , Vladimír Leško, Dominik Moravec, Petr Pessl, Václav Bělecký, Michal Šmerda.

ZŠ Jindřichov: Michal Kováč, Robert Grüner, Jakub Kučerik, Tomáš Šenkár, Aleš Macek, Jaromír Hanslík.

ZŠ Masarykova Jubilejní, Horní Štěpánov: Lukáš Khýr, Roman Kamený, Rudolf Píša, Jan Fiala, Tomáš Pospíšil, Jiří Hartl.

ZŠ Valašská Bystřice: Lukáš Vrábel, Radim Machýček, Radek Smékal, Martin Bartko, Libor Macháček, Martin Hlaváč.

ZŠ Oldřišov: Radek Kurka , Vojtěch Dedek, Adam Hubálek, Vladimír Dvořák, Dominik Přikryl, Petr Kopec.

1st International School of Ostrava – soukromé gymnázium, s.r.o: Marek Veselý, Nathan Walker, Adam Froněk, Jan Ondruš, Valentine Jamin, Se Beom Park.

ZŠ Třanovice: Martin Skulina , Ladislav Papák, Aleš Kubiček, Lukáš Tyrlík, Jan Mitrenga, Julie Krištofíková.

ZŠ Šilheřovice: Marek Jaloviec , Denis Lukaš, Dominik Lukaš, Tomáš Čajka, Lukáš Mácha, Lukáš Machala.

ZŠ Jarní, Orlová – Poruba: Jakub Vlček , Libor Waniek, Aleš Kacíř, René Ševeček, Adam Malík, Karel Karas.

ZŠ Klegova, Ostrava – Hrabůvka: Vojtěch Fiedor , Michal Badura, Daniel Novák, Tomáš Wilk, Martin Šimák, Milan Petrík.

ZŠ Dolní Domaslavice: Zbyněk Kavík, Lukáš Zaslavskij, David Říman, Patrik Dudek, Stanislav Moravec.

ZŠ Albrechtice u Českého Těšína: Jakub Balon, Robert Koziel, Patrik Koch, Radim Machyček, Pavel Ondrušek.

ZŠ Pěší, Ostrava – Muglinov: Ondřej Vítovec, Dominik Pieter, Patrik Schwarz, Martin Glas, Radek Hlub.

ZŠ Střítež nad Ludinou: Martin Pop , Tomáš Perutka, Tomáš Šulc, Lukáš Polák, Karel Bezděk.

ZŠ E. Beneše, Šumperk: Josef Dočekal, Adam Holický, Jan Kobza, Tomáš Langr, Patrik Ondráček, Marek Zindulka.

ZŠ Opavská, Vítkov: Lukáš Landu, Adam Čech, Tomáš Pretsch, David Sedlařík, Jiří Jopek, Daniel Vladař.

ZŠ Bohuňovice: Zbyněk Telíšek, Jiří Puda, David Vašíček, Radek Navrátil, Tomáš Brodacký.

ZŠ Sjednocení, Studénka: Martin Adamec, Daniel Paluzga, Adam Kaňovský, Vojtěch Holáň, Patrik Vokáč.

ZŠ Stonava: Kevin Cagášek, Marek Matis, Martin Matis, Libor Wróbel, Radek Kondrát.

ZŠ Ostrava – Krásné Pole: David Osmančík, Tomáš Pieš, Libor Sobek, Petr Schindler, Marek Staniševský, Jan Chobot.

ZŠ Tísek: Filip Koníček , Martin Krayzel, Marek Černín, Jan Haklík, Barbora Homolová.

ZŠ Rýmařov: Martin Pavlík , Lukáš Rechtořík, Patrik Žváček, Marek Cagašík, Gevorgian Chačík, Radek Pišťáček.

ZŠ Dětská, Ostrava – Poruba: Vojtěch Stanke, Filip Ryška, Jakub Baca, René Marunič, Adam Kropka.

ZŠ Hvozd: Vojtěch Dolanský , Kristýna Skácelová, Radek Koudelka, Ondřej Procházka, Michal Spurný.

ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, nám. TGM: Norbert Smeja, Michael Smeja, Štěpán Kotek, Lukáš Polách, Jan Šturma.

ZŠ Dětmarovice: Libor Wilczek , Daniel Mašán, Martin Plánka, Daniel Menšík, Lukáš Jurák.

ZŠ Hněvošice: Lukáš Majvelder, Jakub Šimeček, Robin Čirž, Dalibor Krettek, Dominika Schwachová, Alžběta Dedková.

ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm: Martin Kohout, Marek Smejkal, Tomáš Vašut, René Baroš, Marek Polášek, Lukáš Kratochvíl.

ZŠ Bulharská, Ostrava – Poruba: Michal Raška , Martin Suja, Martin Prázdný, Adam Chudej, Jan Navrátil.

ZŠ Butovická, Studénka: Pavel Herman , Danek Perůtka, Jan Zindler, Marek Šoltés, Ondřej Šepták.

ZŠ Masarykovy sady, Český Těšín: Vojtěch Havránek, Adam Kawulok, Petr Folwarczný, Danek Kubalík, Patrik Matuszek, Jan Czudek.

ZŠ Koperníkova, Třinec: Radan Brys, Vít Krzemieň, Tomáš Arcisz, Juraj Kaleta, Josef Němec, David Kantor.

ZŠ Moravská, Havířov: Marek Pěsničák, Jiří Kantorek, David Buček, Lukáš Vacek, Jan Šimík, Daniel Bury.

ZŠ El. Krásnohorské, Frýdek – Místek: Šimon Moješčík, Václav Šotka, Petr Bednárek, Jan Bednárek, Vilém Kuřítka, Oldřich Žvak.

ZŠ Struhlovsko: Petr Baďura, David Zezulka, Martin Hudeček, Daniel Krejčí, Jiří Vilím.

ZŠ Matiční 5, Ostrava: Jíří Jaskowiec, Jan Laboň, Dušek Michal, Dušek Tomáš, Pešl Vít, Michal Libiš.

ZŠ Záhumení, Rožnov p. Radhoštěm: Tomáš Kratochvíl, Radim Leška, Martin Cabák, Petr Pavlica, Petr Kejhar.

ZŠ Klopina: Karolína Fréharová, Matěj Fréhar, Adam Fuhrmann, Adam Panajotov, Kevin Skopal.

ZŠ K. Světlé, Havířov – Podlesí: Libor Kyjonka , Tóth, Bíma, Kolísek, Hajaš, Kuchejda, Murčo.

Městské osmileté gymnázium Bruntál: Tomáš Kozáček, Boleslav Ryljak, Tomáš Solař, Jiří Šatánek, Jaromír Zavadil, J.Savický.

ZŠ K.Dvořáčka, Orlová – Lutyně: Michal Jandura, Adam Cieslar, Jakub Duszek, Jakub Dworok, Martin Gřibek, Eduard Jurčo.

ZŠ J.Schrotha, Lipová – lázně: Josef Červík, Martin Göttlicher, Jan Krátký, Karel Šibrava, Lukáš Šibrava, Miloš Vejběra.

ZŠ Komenského, Vítkov: Daniel Vavroš, Jan Mička, Michal Hadari, Dominik Urban, Lukáš Ficel.

ZŠ Dr. M.Horákové, Kopřivnice: Adam Kofroň, Adam Jašek, Adam Vondrák, Michal Machnica, Jiří Klívar.

ZŠ Těrlicko: Martin Bernatík , Martin Valíček, Lukáš Valíček, Ondřej Žvak, Patrik Domanský.

ZŠ Rostislavova, Ostrava – Vítkovice: Adam Raška, Lukáš Klok, David Sysala, Richard Šrámek, Denis Klečka, Marek Charvát.

ZŠ Ukrajinská, Ostrava – Poruba: Jan Štěpán , Štěpán, Iles, Dragoun, Sova, Pavlík, Kaňok.

ZŠ Ostrčilova, Ostrava: Jirka Kaps , Mikuláš Doležal, Ondřej Antoš, Honza Klejnot, Josef Wolný.

ZŠ Dolní Benešov: Tomáš Lellek , Jakub Šimeček, Tomáš Sajko, Vojtìch Pecha, David Lorenz, Marek Kubiš.

ZŠ Bohuslavice: Petr Cigán , Filip Vitásek, Patrik Lapčík, Martin Miketa, Štěpán Ostárek, Petr Štefek.

ZŠ Palkovice: Filip Hubík , Lukáš Streit, Jan Pustka, Lukáš Vyvial, Petr Krpec.

ZŠ 1. máje, Havířov: Marek Kurečaj , Jan Pastrnek, Petr Zálešák, Marek Rakowski, Radek Ulman.

ZŠ Trnkovecká, Ostrava: Josef Botoš , Jakub Konečný, Daniel Máslo, Patrik Blažek, Daniel Tokár.

Gymnázium Český Těšín: Martin Černil , Jan Reis, Ondřej Gajdušek, Denis Lisztwan, Bořek Ščerba.

Dětský domov se školou v Těrlicku: Michal Kročka, Pavel Tomeček, Michael Sniegoň, Patrik Tousecký, David Kurek.

Autor: Aleš Uher st.

7.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby v Žermanicích na Frýdecko-Místecku.
14

Muž si dělal selfie a pak zpřeházel volební urnu. Řeší se platnost voleb

Hokejisté Třince (v červeném) proti Plzni.
5

Marcinko ukončil sérii bez gólu, trefil Ocelářům vítězství s Plzní

Chodník v Čeladné je konečně hotov

Několikaměsíční omezení kvůli druhé etapě výstavby chodníku už nemusí trápit motoristy v Čeladné.

Právě jsme se narodili, podívejte se na fotogalerii miminek

Podívejte se na miminka, která se narodila v posledních dnech na Frýdecko-Místecku a Třinecku.

Kapela Nebe obdarovala malé pacienty

V úterý 17. října měly děti hospitalizované na dětských odděleních Nemocnice Třinec o zábavu postaráno. Navštívila je skupina Nebe, která nyní vystupuje se svým Future technology tour 2017.

Odpoledne začnou volby. Bude volební účast mizerná jako posledně?

Dnes od 14 do 22 hodin a zítra od 8 do 14 budou lidé volit své zástupce kandidující do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení