V předposledním díle zimní ligy se vyprofilovala dvojice, která si to s největší pravděpodobností rozdá o celkové vítězství.

Ve skupině A sice Štandl začal vlažně a o svém postupu do semifinále na úkor Knedlíku rozhodl až vítězstvím v utkání proti druhému postupujícímu - Sviadnov Seniors. Skupinou B prošel suverénně průběžně vedoucí celek ligy - Fazoli a s nimi do semifinále postoupili ještě Hasiči, kteří již tradičně z dalších bojů o přední umístění vyřadili Skleník.

V prvním semifinále již rozehraný Štandl nedal Hasičům žádnou šanci a opět postoupil do finále. Ve druhém semifinále Sviadnov Seniors sice v prvním setu přehráli svého soupeře, v dalších dvou setech se však již opět projevila větší zkušenost Fazolů, kteří tak počtvrté postoupili do finále.

Ve finále se tak znovu po měsíci utkali Štandl a Fazoli. První set vyhráli Fazoli v poměru 10:6, další dva však shodně 10:7 získal Štandl a bodově se tak přiblížil Fazolům v celkové tabulce ligy. Právě mezi těmito dvěmi mužstvy se tak za měsíc s největší pravděpodobností rozhodne o vítězi Zimní frýdecko-místecké ligy v nohejbalu trojic.

V utkání o třetí místo Hasiči přehráli Sviadnov Seniors 2:0, pátý skončil Knedlík, šestý Skleník, sedmý Staříč a osmý Sviadnov Juniors.

Pořadí ligy po čtyřech turnajích: 1. Fazoli – 148 b, 2. Štandl – 139 b, 3. Hasiči – 118 b, 4. Sviadnov Seniors – 112 b, 5. Skleník – 109 b, 6. Knedlík – 94 b, 7. Staříč – 76 b, 8. Sviadnov Juniors – 64 b.

Poslední turnaj Zimní ligy se koná v sobotu 4. dubna opět v tělocvičně TJ Sviadnov. Na turnaj jsou zváni všichni příznivci nohejbalu. Více informací o Zimní frýdecko-místecké lize naleznete na www.nohejbalsviadnov.estranky.cz. (raš)