Bodové skóre celého týmu se vyhodnocuje na konci podzimní části za celý rok, avšak po mistrovství Evropy, které bylo vyvrcholením soutěží jarní sezóny, má tým Garay Gym našlápnuto k perfektnímu výsledku.

„Za tu dobu mě sport naučil, že je zapotřebí se připravovat s abnormální disciplínou a neslevovat z vlastních zadaných cílů. Člověk na sebe musí být v každém sportu hodně tvrdý a bez této vlastnosti se nelze rozvíjet a posouvat k těm největším úspěchům,” říká Jan Garay, který se kulturistice a posilování věnuje již čtvrt století. V civilním životě je velitelem čety hasičů ve stanici Hasičského záchranného sboru v Havířově.

Na Městském stadionu ve Vítkovicích se bude hrát ve středu 13. července od 18 hodin výroční fotbalový zápas mezi Baníkem Ostrava a Celtikem Glasgow. A to v rámci stoletých oslav existence slezského klubu.
Baník hraje s Celtikem, klub odtajnil program. Kdy přijít? Kdo zazpívá?

Úspěšní jsou kulturisté z Garay Gym dlouhodobě - Jan je vicemistrem České republiky v kategorii Open, stříbro získal i v kategorii 40+. Na světovém poháru v italském Rimini vybojoval dvě bronzové medaile v kategorii Open a v kategorii do 80 kg, z mezinárodního mistrovství Slovenska si odvezl zlatou medaili a titul mistra Slovenska.

V podzimní sezóně tým čeká řada dalších významných a zároveň náročných soutěží, vrcholem bude mistrovství světa, které se letos koná u nás v Praze. Tomu ještě budou předcházet závody ICN NATURAL CUP 2022 v Plzni a mezinárodní mistrovství v Německu.