Finálový den odstartoval zápas dvou velkých favoritů na konečné prvenství. Nakonec se z výhry 3:0 nad Myšák barem radovali hráči SC Šrámek. Obhájce loňského titulu Armostav v následujícím zápase prohrál s nováčkem první ligy Dušek Teamem 5:3 a připravil se tak o možnost obhájit titul.

Další tři zápasy byly hodně vyrovnané, o čemž svědčí i fakt, že skončily shodně 2:1. Myšáci tímto poměrem zdolali Dušek Team a pak Šrámkovci porazili Armostav a Duška. V posledním finálovém zápase vyhrál Myšák Bar nad Armostavem 6:2, čímž získali zaslouženě druhou příčku. Finálové klání odpískala dvojice rozhodčích Josef Mudra a Bronislav Bajtek.

„Objevem patnáctého ročníku je určitě Stanislav Cabák z vítězného mužstva, který se významnou měrou podílel na výhře svého týmu. Finále přineslo krásné branky, devět nastřelených tyček a spoustu dalších neproměněných šancí. Prestiž ligy stoupá a jsem rád, že trenéři frýdecko-místeckého týmu Látal s Damkem umožnili klukům tohoto finále se zúčastnit,“ řekl po skončení finále hlavní pořadatel Vlastimil Lepík.

Rekordmanem v počtu vítězství se stal Radek Šmíd, který si pocit vítězství mohl vychutnat již pošesté (3 x se Sokolem, 2 x s Válcovnami a jednou teď se Šrámkem).

Přehled dosavadních vítězů Frýdecko-místecké sálové ligy v kopané:

 

3 x Sokol, Myšák bar,

2 x Radegast, Válcovny, Slezan

1 x JMB, Armostav, SC Šrámek.

 

Výsledky:

Myšák bar – SC Šrámek 0:3 (Šrámek, Skarka, Onufer),

Armostav – Dušek Team 3:5 (Procházka, Roman, Pokluda – Němec, Knapp, Voznica, Luan),

Myšák bar – Dušek Team 2:1 (Čerňák 2 - Oborný),

Armostav – SC Šrámek 1:2 (Pokluda – Šrámek, Vodička),

SC Šrámek – Dušek Team 2:1 (Špička, Šmíd - Voznica),

Myšák bar - Armostav 6:2 (Jakub Myšinský 2, Chlebek, Čerňák, Havlák, vlastní – Zicha, Pokluda).

 

 

Konečné pořadí 1. ligy:

1. SC Šrámek,

2. Myšák Bar,

3. Dušek Team,

4. Armostav,

5. FK Staříč,

6. Gustlíček,

7.FC Splav Riviera,

8. Sokol Baška.