„Pak jsme odešli na příjmu. Servis a jeho příjem to byl dnes největší rozdíl,“ konstatoval trenér Beskyd Michal Provazník.

Na esa z podání jeho tým soupeři podlehl 3:8, na body z bloků ho porazil 6:5. „Dneska jsme dostali doslova a do písmene výprask. Nebyli jsme schopni si poradit s brněnským servisem a to si myslím, že ve výsledku rozhodlo,“ přiznal Jakub Motyčka, kapitán domácího Black Volley.

Zápas 4. kola extraligy volejbalistů Ústí nad Labem - Black Volley Beskydy 1:3.
Druhá výhra! Volejbalisté z Beskyd po derby zabrali i v Ústí, opět mají tři body

„Dva sety měli lépe rozehrané domácí, ale nám se to vždycky v půlce setu podařilo zlomit a koncovku jsme si uhráli. Pro nás důležité tři body, tady se s Beskydama nevyhrává lehce a myslím, že budou mít letos dobrou sezonu,“ ocenil sílu soupeře smečař a kapitán Brna David Janků, který byl v minulosti oporou VK Ostrava.

Třetiligové derby skončilo bez branek.
Třetiligové derby Frýdku-Místku s Frýdlantem vítěze nemělo

Extraliga volejbalistů - 5. kolo:

Black Volley Beskydy - Volejbal Brno 0:3 (-24, -21, -18)

Rozhodčí: Kovář a Grabovský, čas: 84 min., diváci: 205.

Beskydy: Motyčka, Olmedo, 4 A. Provazník, Benda 14, Guimaraes 6, Perry 11, libera Jelen a Struška - Koloušek 4, Malík, Mišek 1, Komorowski 4, Danylov. Trenéři: Michal Provazník a Jakub Salon.

Brno: Janečka 2, Da Silva 15, Hrazdira 11, Crins 4, Kovalchuk 2, Drahoňovský 14, libero Kop - Toman, Janků, Bukáček 6. Trenér: Ondřej Marek.