V zápase přitom prohrával 1:2 na sety. „Vyšel nám servis, kluci se toho nebáli, a pomohli i střídající hráči,“ chválil svůj tým frýdecko-místecký kouč Jakub Salon za velkou bojovnost, která vyústila ve čtvrtou výhru v této sezoně. „Doufám, že nám to pomůže, určitě se nám bude lépe trénovat, a když budeme stejně bojovat o každý balon, mohlo by to jít,“ usmál se trenér Black Volley, který se v tabulce přiblížil na dostřel dvou bodů desátému Liberci a zůstává tak ve hře o předkolo play-off.

„Beskydy hrály odvážně na servisu, měly dobrou obranu i útok. My jsme udělali pár chyb, soupeř toho využil, a to nás stálo tři body,“ zklamaně konstatoval kladenský kouč Tomáš Samsely po neúspěšném útoku na 3. příčku extraligové tabulky. Ta s náskokem jednoho bodu dál patří Příbrami.

Komise rozhodčích okresního svazu Karviná (OFS) uspořádala pro dvacet studentů obchodní akademie, kteří jsou hráči MFK Karviná, v rámci výuky teorie sportu kurz z pravidel fotbalu. Budou z nich noví rozhodčí.
Ze školních lavic na fotbalový trávník. V Karviné umí najít nové rozhodčí

Extraliga volejbalistů - dohrávka 15. kola:

Black Volley Beskydy - Kladno 3:2 (23, -14, -16, 23, 13)

Rozhodčí: Kubinec a Spáčil, čas: 119 min.

Beskydy: Koloušek 11, McLain 3, Provazník 4, Motyčka 7, Muroň 5, Perry 22, libero Jelen - Benda 8, Kristian 4, Míšek 1, Prokůpek. Trenér: Salon.

Kladno: Špulák 4, van Solkema 3, Seppänen 15, Kyjanica 16, Hancock 1, Kraffer 20, libero Kunc - Platačs 23. Trenér: Samsely.