Svěřenci trenéra Daniela Vala proti Jičínu ukončili sérii čtyř porážek v řadě. Bodovat chtěli i v Praze, tím spíš, když se Dukla vracela z dlouhé karantény, hostům ale zápas vůbec nesedl.

Rozhodla už první půle, kterou Pražané vyhráli vysoko 21:9. „Nevím, co se stalo. Nedodrželi jsme taktické pokyny a ten první poločas byl z naší strany katastrofální. Nevím, jestli nás zápas s Jičínem v neděli stál tolik fyzických a psychických sil, ale na to se nemůžeme vymlouvat,” prohlásil Valo.

Ve druhé půli náskok domácích narostl dokonce na patnáct branek. Utkání už se poté prakticky jen dohrávalo, hostující trenér Valo poslal do hry i řadu mladíků a Pražané nakonec zvítězili vysoko 32:22.

„Takový zápas se těžko hodnotí, protože dnes jsme jasně prohráli. Dukla nás úplně přejela a já se musím omluvit našim fanouškům, protože náš výkon nebyl dobrý. Dukla nás převyšovala ve všech aspektech,“ dodal Valo.

HC Dukla Praha – Pepino SKP Frýdek-Místek 32:22 (21:9)

Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 6/3 – 6/3. Vyloučení: 5:3. Bez diváků.

Frýdek-Místek: Pyško, Cáb, Bartoš – Hustopecký 2, Bureš 2, Hrachovec 2, Voleník, Chudoba 4/2, Brožek 1, Strack 1, Mazur, Gřešek 4, Choleva 2/1, Ondrušík 1, Sklenák 3. Trenér: Valo.