„Našim se tentokráte moc nevedlo,“ přiznal Zdeněk Manda z paskovského oddílu, který vzápětí pokračoval: „Jen družstvu D se povedlo zvítězit, když zdolalo přesvědčivě soupeře z Metylovic 16:2. Mladí hráči podali vcelku dobrý výkon a ukázali, že nejsou náhodou v horních patrech tabulky. Ostatní tak s nimi musí počítat v boji o postup do vyšší soutěže.“

Velice důležité střetnutí odehrálo paskovské céčko. „Proti družstvu TTC Třinec šlo o klíčový duel, co se týče případného postupu. Naši hráči, ač hráli na vlastních stolech, utkání nakonec nezvládli a prohráli 7:11. Zápas měli ale vcelku dobře rozehraný, vedli 2:0 a ještě 7:6. Hosté však otočili průběh šňůrou pěti bodů po sobě. Za Třinec hrál velice dobře Aleš Berbr, který v během celé soutěže ještě neprohrál. Z domácích jde pochválit jen Ševčíka a Mičku. Zklamal Polomíček a zcela propadl René Pastorek,“ řekl Manda.

Jako poslední do hry nastoupil rezervní celek Orla Paskov. „Béčko nastoupilo proti silnému Lískovci ve značně okleštěné sestavě. Hosté mají tým nabitý bývalými ligovými hráči, vždyť jména Aleš Sviták (trénoval ženskou reprezentaci, pozn. red.), Bedřich Štalcer či Josef Stužka, to jsou pořád pojmy ve stolním tenise. Utkání jsme prohráli hladce 2:10, když jeden bod jsme dokázali vybojovat ve čtyřhře a ten druhý přidal Ivo Taichman,“ uzavřel hodnocení Zdeněk Manda.

(zm)