MUŽI

Skupina I

17. ledna 2009: 9.00 TJ Valašské Meziříčí – FC Velké Karlovice, 11.00 TJ Nový Jičín – FC Vsetín, 13.00 Fotbal Frýdek-Místek – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí, 15.00 Fotbal Fulnek – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm;

24. ledna 2009: 9.00 FC Vsetín – Fotbal Frýdek-Místek, 11.00 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – TJ Valašské Meziříčí, 13.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Velké Karlovice, 15.00 Fotbal Fulnek – TJ Nový Jičín;

31. ledna 2009: 9.00 TJ Nový Jičín – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm, 11.00 Fotbal Frýdek-Místek – Fotbal Fulnek, 13.00 TJ Valašské Meziříčí – FC Vsetín, 15.00 FC Velké Karlovice – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí;

7. února 2009: 9.00 FC Vsetín – FC Velké Karlovice, 11.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí, 13.00 Fotbal Fulnek – TJ Valašské Meziříčí, 15.00 TJ Nový Jičín – Fotbal Frýdek-Místek;

14. února 2009: 9.00 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – FC Vsetín, 11.00 TJ Valašské Meziříčí – TJ Nový Jičín, 13.00 FC Velké Karlovice – Fotbal Fulnek, 15.00 Fotbal Frýdek-Místek – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm;

21. února 2009: 9.00 TJ Nový Jičín – FC Velké Karlovice, 11.00 Fotbal Fulnek – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí, 13.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Vsetín, 15.00 Fotbal Frýdek-Místek – TJ Valašské Meziříčí;

28. února 2009: 9.00 TJ Valašské Meziříčí – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm, 11.00 FC Velké Karlovice – Fotbal Frýdek-Místek, 13.00 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – TJ Nový Jičín, 15.00 FC Vsetín – Fotbal Fulnek.

Skupina II

17. ledna 2009 – 17.00 FC Libhošť – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou, 19.00 Staré Město u Frýdku-Místku – TJ Sokol Kateřinice;

18. ledna 2009 – 10.00 TJ Sokol Bělotín – FC Vlčovice-Mniší, 12.00 TJ Tatra Příbor- FC Starý Jičín;

24. ledna 2009 – 17.00 FC Vlčovice-Mniší – FC Starý Jičín, 19.00 hod TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Tatra Příbor;

25. ledna 2009 – 10.00 TJ Sokol Kateřinice – FC Libhošť, 12.00 TJ Sokol Bělotín – Staré Město u Frýdku-Místku;

31. ledna 2009 – 17.00 Staré Město u Frýdku-Místku – FC Vlčovice-Mniší, 19.00 FC Libhošť – TJ Sokol Bělotín;

1. února 2009 – 10.00 TJ Tatra Příbor- TJ Sokol Kateřinice, 12.00 TJ Starý Jičín – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou;

7. února 2009 – 17.00 FC Vlčovice-Mniší – TJLokomotiva Suchdol nad Odrou, 19.00 TJ Sokol Kateřinice – TJ Starý Jičín;

8. února 2009 – 10.00 TJ Sokol Bělotín – TJ Tatra Příbor, 12.00 Staré Město u Frýdku-Místku – FC Libhošť;

14. února 2009 – 17.00 FC Libhošť – FC Vlčovice-Mniší, 19.00 TJ Tatra Příbor- Staré Město u Frýdku-Místku;

15. února 2009 – 10.00 TJ Starý Jičín – TJ Sokol Bělotín, 12.00 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Sokol Kateřinice;

21. února 2009 – 17.00 FC Vlčovice-Mniší – TJ Sokol Kateřinice, 19.00 TJ Sokol Bělotín – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou;

28. února 2009 – 17.00 Staré Město u Frýdku-Místku – TJ Starý Jičín, 19.00 FC Libhošť – TJ Tatra Příbor;

7. března 2009 – 9.00 TJ Tatra Příbor- FC Vlčovice-Mniší, 11.00 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – Staré Město u Frýdku-Místku, 13.00 TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Bělotín, 15.00 TJ Starý Jičín – FC Libhošť.

Skupina III

12. ledna 2009 – 19.00 TJ Kelč – TJ Odry;

13. ledna 2009 – 19.00 TJ Sokol Fryčovice – TJ Tatran Všechovice; 14. ledna 2009 – 19.00 AFC Veřovice – FK Staříč;

15. ledna 2009 – 19.00 TJ Nový Jičín B – FC Bílovec; 19. ledna 2009 – 19.00 FC Bílovec – TJ Odry;

20. ledna 2009 – 19.00 FK Staříč – TJ Nový Jičín B; 21. ledna 2009 – 19.00 TJ Tatran Všechovice – AFC Veřovice;

22. ledna 2009 – 19.00 TJ Kelč – TJ Sokol Fryčovice; 2. února 2009 – 19.00 TJ Odry – TJ Sokol Fryčovice;

3. února 2009 – 19.00 AFC Veřovice – TJ Kelč; 4. února 2009 – 19.00 TJ Nový Jičín B – TJ Tatran Všechovice;

5. února 2009 – 19.00 FC Bílovec – FK Staříč; 16. února 2009 – 19.00 FK Staříč – TJ Odry;

17. února 2009 – 19.00 TJ Tatran Všechovice – FC Bílovec; 18. února 2009 – 19.00 TJ Kelč – TJ Nový Jičín B;

19. února 2009 – 19.00 TJ Sokol Fryčovice – AFC Veřovice;

1. března 2009 – 13.00 TJ Odry – AFC Veřovice, 15.00 TJ Nový Jičín B – TJ Sokol Fryčovice, 17.00 FC Bílovec – TJ Kelč, 19.00 FK Staříč – TJ Tatran Všechovice;

7. března 2009 – 17.00 TJ Sokol Fryčovice – FC Bílovec, 19.00 AFC Veřovice – TJ Nový Jičín B;

8. března 2009 – 15.00 TJ Tatran Všechovice – TJ Odry, 17.00 TJ Kelč – FK Staříč;

14. března 2009 – 9.00 TJ Odry – TJ Nový Jičín B, 11.00 FC Bílovec – AFC Veřovice, 13.00 FK Staříč – TJ Sokol Fryčovice, 15.00 TJ Tatran Všechovice – TJ Kelč.

Vzhledem ke změnám zahájení jarních soutěží dochází k přeložení posledního kola III. Skupiny. Odehraje se jako první, a to ve dnech 12., 13., 14., a 15. ledna 2009 vždy od 19.00.

Skupina IV

26. ledna 2009 – 19.00 TJ Sokol Hukvaldy – FC Kopřivnice;

27. ledna 2009 – 19.00 Kotouč Štramberk – TJ Sokol Žilina;

28. ledna 2009 – 19.00 hod TJ Mořkov – Spartak Lubina;

29. ledna 2009 – 19.00 hod TJ Slavoj Jeseník nad Odrou – TJ Sokol Kunín;

9. února 2009 – 19.00 hod Kotouč Štramberk – FC Kopřivnice;

10. února 2009 – 19.00 TJ Mořkov – TJ Sokol Hukvaldy;

11. února 2009 – 19.00 TJ Slavoj Jeseník nad Odrou – TJ Sokol Žilina;

12. února 2009 – 19.00 TJ Sokol Kunín – Spartak Lubina;

23. února 2009 – 19.00 TJ Sokol Hukvaldy – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou;

24. února 2009 – 19.00 FC Kopřivnice – Spartak Lubina;

25. února 2009 – 19.00 TJ Sokol Žilina – TJ Sokol Kunín;

26. února 2009 – 19.00 Kotouč Štramberk – TJ Mořkov;

2. března 2009 – 19.00 TJ Sokol Kunín – TJ Sokol Hukvaldy;

3. března 2009 – 19.00 Spartak Lubina – TJ Sokol Žilina;

4. března 2009 – 19.00 TJ Mořkov – FC Kopřivnice;

5. března 2009 – 19.00 TJ Slavoj Jeseník nad Odrou – Kotouč Štramberk;

14. března 2009 – 17.00 FC Kopřivnice – TJ Sokol Žilina, 19.00 TJ Sokol Hukvaldy – Spartak Lubina;

15. března 2009 – 17.00 Kotouč Štramberk – TJ Sokol Kunín, 19.00 TJ Mořkov – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou;

21. března 2009 – 17.00 TJ Slavoj Jeseník nad Odrou – FC Kopřivnice, 19.00 TJ Sokol Kunín – TJ Mořkov;

22. března 2009 – 17.00 Spartak Lubina – Kotouč Štramberk, 19.00 TJ Sokol Žilina – TJ Sokol Hukvaldy;

28. března 2009 – 9.00 FC Kopřivnice – TJ Sokol Kunín, 11.00 Spartak Lubina – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, 13.00 TJ Sokol Žilina – TJ Mořkov, 15.00 TJ Sokol Hukvaldy – Kotouč Štramberk.

DOROST

18. ledna 2009 – 14.00 FK Staříč – TJ Nový Jičín, 17.00 Hájek a synové Jakubčovice – Fotbal Fulnek;

25. ledna 2009 – 14.00 Fotbal Frýdek-Místek – FK Fotbal Třinec, 17.00 TJ Nový Jičín – Hájek a synové Jakubčovice;

1. února 2009 – 14.00 FK Fotbal Třinec – FK Staříč, 17.00 Fotbal Fulnek – Fotbal Frýdek-Místek;

8. února 2009 – 14.00 FK Staříč – Hájek a synové Jakubčovice, 17.00 Fotbal Frýdek-Místek – TJ Nový Jičín;

15. února 2009 – 14.00 FK Fotbal Třinec – Fotbal Fulnek, 17.00 Hájek a synové Jakubčovice – Fotbal Frýdek-Místek;

22. února 2009 – 15.00 TJ Nový Jičín – FK Fotbal Třinec, 18.00 Fotbal Fulnek – FK Staříč