Vřesina

Zimní fotbalový turnaj ve Vřesině se blíží ke konci. O víkendu se bojovalo o umístění a dnes už zbývá dohrát jen zápasy o medaile. Malý vřesinský pohár, o který hrála mužstva od 13. místa, se ve finále utkali fotbalisté jediného zahraničního účastníka, slovenské Korně, kteří zdolali Suché Lazce 5:3. Lonští finalisté, fotbalisté Heřmanic, skončili po nedělním vítězství 3:1 nad Mokrými Lazci sedmí.

Výsledky

o 23. místo: Pustkovec – Klimkovice 0:6,

o 19. místo: Tísek – Chuchelná 4:3,

o 17. místo: Slovan Ostrava – Baška 2:1,

o 15. místo: Rychvald – Klimkovice B 1:2,

o 13. místo (Malý vřesinský pohár): Korňa – Suché Lazce 5:3,

o 11. místo: Vřesina u Hl. – Ostrava-Jih 4:4 (6:7 na penalty),

o 9. místo: Vřesina – Velká Polom 0:0 (4:5 na penalty),

o 7. místo: Heřmanice – Mokré Lazce 3:1,

o 5. místo: Štítina – Hradec nad M. 1:0.

Zbývá odehrát

o 21. místo: Kyjovice – Třebovice (dnes ve 12 hodin),

o 3.místo: Stará bělá – Dolní Lhota (14),

finále: Polanka – Krásné Pole (16).

Vratimov

Vítězem vratimovského zimního turnaje se stali fotbalisté Slovanu Orlová, kteří ve finálovém boji přehráli Lokomotivu Ostrava 5:1. Bronz patří Petřvaldu, který porazil domácí muže Vratimova 1:0.

Výsledky:

o 9. – 10. místo Michálkovice – Stará Bělá 2:4,

o 7. – 8. místo Slavoj Petřvald – Rapid Muglinov 5:2,

o 5. – 6. místo Sokol Sedliště – Vratimov dorost 4:1,

o 3. – 4. místo Vratimov muži – TJ Petřvald 0:1,

finále Lok. Ostrava – Slovan Orlová 1:5.

Návsí

Po výhře Nýdku nad dosavadním lídrem z Mostů u Jablunkova se díky výhře nad domácím Návsí dostali do čela průběžné tabulky fotbalisté Hrádku. Dnes se v Návsí rozhodne o konečném pořadí.

Výsledky 4. kola:

Mosty – Nýdek 1:2 (1:1) - Branky: Kufa z PK – Mazurek z PK.

Návsí – Hrádek 1:6 (0:0) – Branky: Labaj – Pinďák 2 (1 z PK), Kantor, M. Paw, Ostruszka, Pszczolka.

Písek – Smilovice B 2:1 (2:1) – Branky: Písku: J. Kajzar, P. Kajzar.

Program posledního 5. kola (sobota 15. března):

Písek – Nýdek (9.30), Mosty u Jablunkova – Hrádek (12.00), Návsí – Smilovice B (14.30).

TABULKA
1. TJ Hrádek 4 3 1 0 21:5 10
2. TJ Nýdek 4 3 0 1 8:9 9
3. Mosty u Jabl. 4 3 0 1 16:7 9
4. TJ Písek 4 2 1 1 10:8 7
5. SK Návsí 4 0 0 4 3:13 0
6. TJ Smilovice B 4 0 0 4 4:20 0

Nový Jičín

Ve skupině A si opět týmy Jakubčovic a Lískovce prohodily pořadí a to díky vzájemnému utkání, ve kterém Lískovec zvítězil 2:0.

Skupina A:

Libhošť – Poličná 2:2,

Příbor – Frýdlant n. O. 0:5,

Lískovec – Jakubčovice 2:0.

Skupina B:

Suchdol – Všechovice 3:4,

Nový Jičín B – Kelč 1:2,

Odry – Starý Jičín 1:3,

Fulnek B – Bělotín 3:3.

Skupina C:

Jeseník n. O. – Dukla Hranice 1:7,

Chlebovice – N. Jičín junioři 6:0,

Lubina – Kopřivnice 1:1,

Veřovice – Kunín 1:2.

Program:

Libhošť – Lískovec (15. 3. – 13.00), Poličná – Frýdlant (15. 3. – 15.00), Chelbovice – Jeseník (15. 3. – 17.00), Frýdlant – SK Hranice (19. 3. – 18.30).

TABULKY:

SKUPINA A
1. Lískovec 6 4 1 1 17:8 13
2. Jakubčovice 5 3 1 1 12:5 10
3. Hranice n. Mor. 5 3 0 2 15:11 9
4. Nový Jičín 4 2 1 1 11:9 7
5. Frýdlant n. O. 5 1 3 1 10:7 6
6. Libhošť 5 1 3 1 10:11 6
7. Příbor 5 1 0 4 8:15 3
8. Poličná 5 0 1 4 4:17 1
SKUPINA C
1. Kunín 5 4 0 1 17:8 12
2. Kopřivnice 5 3 2 0 13:5 11
3. Dukla Hranice 5 2 2 1 13:7 8
4. Veřovice 5 2 2 1 11:8 8
5. Chlebovice 5 1 2 2 11:12 5
6. Nový Jičín jun. 5 1 1 3 4:14 4
7. Lubina 5 0 3 2 8:12 3
8. Jeseník n. O. 5 1 0 4 8:19 3