SKP Frýdek-Místek – HC Gumárny Zubří 28:41 (12:20)

Vyrovnaný stav drželi domácí pouze do 3. minuty (2:2), poté se již favorit začal prosazovat. Rozhodující náskok získalo Zubří v rozmezí 16. až 24. minuty, kdy zvýšilo své vedení z 7:10 na 7:17. Poločas nakonec skončil zaslouženou výhrou hostí o osm branek.

Začátek druhého poločasu patřil opět Valachům, kteří během tří minut utekli až na 12:24. V této chvíli to nevypadalo s domácím celkem zrovna růžově. Favorit ze Zubří ale polevil a dovolil tak domácím snížit na přijatelnějších 20:26. Závěr střetnutí ovšem zuberští mladíci zvládli doslova na jedničku a uštědřili hráčům SKP třináctibodovou nadílku. „Jsem spokojen s vítězstvím. I když domácí mají výsledky bez bodu, tak ty utkání hrají vcelku vyrovnané. Nechtěli jsme zde v žádném případě nic podcenit. Až na výjimku začátku druhé půle jsme táhli za ten delší konec lana,“ hodnotil utkání hostující kouč Jiří Kekrt. „Nás dnes čekal maximálně vyspělý soupeř. My se teď trápíme. Zdálo se mi, že soupeř hrál oproti nás s daleko větší lehkostí,“ dodal Martin Strnadel z frýdecko-místeckého oddílu.

Rozhodčí: Bauer - Tvrdoň. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/4. Vyloučení: 1:2. Diváci: 328.

Sled branek: 2:2, 2:5, 7:10, 7:17, 10:18, 12:19, 12:24, 18:25, 22:28, 22:32, 24:37, 28:39.

Frýdek-Místek: Pohludka, Kula – O. Meca, Straka 5, Pavlík, R. Meca, Štěpánek 2, Novák, Bednárek 2, Dyba 4, Vacula 4, Hes 7/1, Holbein 4, Skála. Trenér: Martin Strnadel.

Zubří: Baránek, Malina, Novotný – Stržínek 10/4, Titkov, Třeštík 1, Randýsek 4, Říha 4, Hrstka 6, Mičkal 4, Jurka 5, Vyjídák 5, Krupa 2, O. Mika. Trenér: Jiří Kekrt.