close Hostem podcastu Ostravské ozvěny byl podnikatel a majitel Marlenka international Gevorg Avetisjan, moderuje redaktor Deníku Petr Jiříček, 18. prosince 2023, Ostrava. info Zdroj: Deník/Jan Lakomý zoom_in Rozrůstající firmu se Gevorg Avetisjan rozhodl přesunout v podstatě pouze přes řeku. Zhruba o dva kilometry. Stávající ruinu, původní Lembergerovu textilku, chce totiž proměnit do několika let. Než se tak stane, rozhodl se areál, jež do té doby sám nevyužije, poskytnout Mirai Navrátilovi jako zázemí pro hudební festival FM City Fest.

„Přišel za mnou sám. Říkám mu, že za to nic nechci, jen jestli by mi mohl za tři roky, až budeme slavnostně otevírat nový areál Marlenky, zahrát s kapelou hodinu pro zaměstnance," popsal svůj návrh Avetisjan.

Jenže frontman kapely Mirai odmítl. Proč? A jak se obě strany nakonec dohodly? Zaposlouchejte se do dalšího dílu Ostravských ozvěn výše, kde se dozvíte další zajímavosti.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Ivo Vondrák: Nový hejtman se hodil leda pro cestovní ruch. V čem poslechl Babiše

Hostem 2. dílu podcastu Ostravské ozvěny byl bývalý hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák, moderuje redaktor Deníku Petr Jiříček. | Video: Deník/Kateřina Součková