Nejvíce se vyrobilo vozů Hyundai i30 a i30cw, a to 130 598 kusů. Automobilka nyní zaměstnává asi 2600 lidí. V minulých dnech se odehrála změna na postu prezidenta HMMC. Dne 30. prosince 2010 byl Kim Eok Jo, dosavadní prezident HMMC, povýšen a jmenován do funkce prezidenta největšího výrobního závodu Hyundai v korejském Ulsanu, kam odcestoval 3. ledna.

Novým prezidentem HMMC se Kang Ho Don, který do Nošovic nastoupil právě z Ulsanu. „V České republice jsem strávil čtyři roky, které utekly jako voda. Veškeré své úsilí a myšlenky jsem po tu dobu věnoval výhradně závodu HMMC a proto nyní, když odcházím, připadám si jako rodič, který sledoval, jak roste a osamostatňuje se jeho dítě. Cítím hrdost a pýchu, ale zároveň jsem z toho odchodu smutný. Jsem si ale jistý, že začíná nová kapitola úspěšné historie tohoto závodu,“ řekl odcházející prezident Kim Eok Jo.

Prezident Kang Ho Don pracuje ve společnosti Hyundai od roku 1974. V závodě HMC v Ulsanu prošel řadou vedoucích pozic v odděleních řízení výroby, vývoje a plánování. Od roku 2008 byl až do konce loňského prosince prezidentem ulsanského závodu, největšího jednotlivého závodu v automobilovém průmyslu na světě.

„Zaměříme se na zvyšování kvality všeobecně: zlepšování vzájemné spolupráce a komunikace, zdokonalení našich pracovních dovedností, dodržování stanovených pracovních postupů a tak dále. Protože jen tak se náš závod stane špičkovou světovou automobilkou jak z hlediska objemu výroby, tak i kvality produktů,“ řekl osmapadesátiletý Kang Ho Don.