Restauraci Burger King najdou zájemci ve Frýdku-Místku v OC Frýda a otevře se ve čtvrtek 9. listopadu. „Frýdek-Místek má v našich očích velký potenciál, proto jsme moc rádi, že sem konečně můžemepřivést i první Burger King. Umístění v rámci Frýdy je navíc skvělou kombinací foodcourtu a standardní restaurací, a dokonce i s budoucím venkovním posezením,“ řekl Deníku Filip Vostrý, marketingový manažer řetězce Burger King pro Českou republiku.

Otevírací den začíná v 11 hodin a návštěvníci se budou moci pustit rovnou do jídla. "Prvních 100 Whopperů rozdáme zdarma. Samozřejmostí bude spousta balónků a helia, originální fotokoutek, rozdávání drobných dárků, hudba z gramofonů DJFliptycka a celkově skvělá atmosféra až do odpoledních hodin," zve na akci dále marketingový manažer řetězce Burger King.

Frýdeckomístecká restaurace Burger King pak bude mít otevřeno od pondělí do neděle, od 9 do 22 hodin. Restaurace nabídne sezení ve vlastním lobby, jakmile se navíc po novém roce oteplí, bude k dispozici také venkovní posezení u břehu Ostravice.