Podnik je rozdělen na dvě části. V restaurační místnosti zaujme nálevní pult z cihel a zabudovaná televize v horním rohu. V zastřešené verandě ze dřeva se nachází klec s několika papoušky a s cedulkou s nápisem Nesahat, nekrmit, pozor koušou! Stoly i židle v obou místnostech jsou tmavohnědé.

Po nahlédnutí do jídelního lístku jsme zjistili, že ceny nabízených jídel jsou velmi přijatelné. Například vaječná omeleta s hráškem stojí 39 korun, vaječná omeleta se žampiony 43 korun. Pikantní vepřové nudličky s názvem Lučinský čert se podávají za 75 korun, přírodní kuřecí steak za 87 korun. Smažené rybí filé se servíruje za 89 korun, kuřecí cordon plněný šunkou a sýrem za 69 korun. Bramborové šišky s mákem jsou k mání za 58 korun, palačinky s marmeládou za 45 korun, plněné taštičky za 48 korun.

Dostanete-li chuť na pivo, můžete si vybrat mezi dvanáctkou Radegastem za 23,50 korun, desítkou téže značky za 21 korun, a černým Kozlem za 23,50 korun. Donesený mok měl správnou míru. Závěrečné zhodnocení: prostředí – 2, kvalita jídla – 2, úroveň obsluhy – 1, čepované pivo – 1. Celková známka – 2. (thr)