Petr Koza dělá instalatérské, topenářské a plynařské práce.

Dělám kompletní topení, vodu a instalaci v novostavbách, ale chodívám i na menší opravy, jako jsou například rekonstrukce bytů a podobně,“ vypočetl instalatér s tím, že jeho rajonem je většinou okres Frýdek-Místek, ale za prací zavítá i do Ostravy, Karviné či Havířova.

Důvodem, proč jsme Petra Kozu navštívili, bylo, že chceme společně s Velkopopovickým Kozlem a čtenáři Frýdecko-místeckého a třineckého deníku najít nejšikovnějšího fachmana frýdecko-místeckého a Třineckého regionu, kterého pak Kozel odmění za poctivou práci a jeho řemeslný kumšt.

Tip na instalatéra Petra Kozu zaslal jeden jeho kamarád, Radomír Vyvial. Ten zároveň prozradil, že Petru Kozovi chodívá občas ve svém volnu pomáhat a navíc s ním hraje ochotnické divadlo v kozlovickém souboru.

Nejlepší odměnou po práci je pro Petra Kozu například sport. „Záleží to na tom, jak jsem po pracovním dni unaven. Hrával jsem i závodně fotbal, ale kvůli zdravotním problémům sportuji už jen rekreačně. Mým koníčkem je i ochotnické divadlo, kde mi je největší odměnou, když po představení tleská zaplněný sál. A po náročném dni jsou ideální i dvě pivečka před spaním,“ svěřil se Koza.

Petra Kozy jsme se zeptali i na tajemství jeho úspěchu. Prozraďte nám, co podle vás děláte lépe než ostatní a kvůli čemu se vaši zákazníci stále vracejí?

„Snažím se být zákazníkům stále k dispozici, na telefonu jsem vlastně pořád. Pro klienty dělávám i různé malé ,drobky‘, což lidé dokážou ocenit.“

Na co se těšíte po dni plném práce?

„Je to relax s přáteli a kamarády. Samozřejmě nechybí sport a ochotnické divadlo.“

Hlasujte a odměňte nejlepšího fachmana regionu. Vyberte ze tří příběhů ten nejlepší, pošlete svůj hlas a odměňte fachmana i sebe za poctivou práci.

Další příběhy najdete zde - Kozel odměňuje fachmany