„Co se týká topení, tak mám v nabídce vše, mimo elektrické a plynovýé sporáky,“ dodal Skokan

Důvodem, proč jsme Zdeňka Skokana navštívili, bylo, že chceme společně s Velkopopovickým Kozlem a čtenáři Frýdecko-místeckého a třineckého deníku najít nejšikovnějšího fachmana Frýdecko-místeckého a Třineckého regionu, kterého pak Kozel odmění za poctivou práci a jeho řemeslný kumšt.

Tip na Zdeňka Skokana zaslala Michaela Gajdová s tím, že Zdeněk Skokan je vyhledávaným odborníkem v oblasti krbů a krbových vložek. Vše velmi ochotně vysvětlí a kdykoliv pomůže.

Nejlepší odměnou po práci je pro Zdeňka Skokana pivo a kulečník.

„Sport ze zdravotních důvodů nedělám, ta se rekreačně věnuji kulečníku a k tomu to pivo patří. Pochopitelně s mírou,“ zdůraznil Skokan.

Zdeňka Skokana jsme se zeptali i na tajemství jeho úspěchu. Prozraďte nám, co podle vás děláte lépe než ostatní a kvůli čemu se vaši zákazníci stále vracejí?

„Mám stálé zákazníky, kteří se zde vracejí. Důvodem je, že jsem jim podle nich dokázal dobře poradit. Vybrali jsme kamna pro jejich potřebu ideální. Poradenství patří k mé profesi, zákazníkovi musím umět poradit. Lidé potřebují dokonalý servis.“

Na co se těšíte po dni plném práce?

„Na odpočinek a relaxaci. Práce s lidmi je práce s lidmi a člověk je pak kolikrát rád i na chvíli sám.“

Hlasujte a odměňte nejlepšího fachmana regionu. Vyberte ze tří příběhů ten nejlepší, pošlete svůj hlas a odměňte fachmana i sebe za poctivou práci.

Další příběhy najdete zde - Kozel odměňuje fachmany