Interiér je rozdělen na dvě části, v jedné se nachází hospoda, ve druhé restaurační místnost. Sedí se v boxech, nábytek je tmavý, prostředí působí poněkud ponuře. Příjemným překvapením je široká nabídka jídel.Pikantní rybí filé s oblohou, vejcem a sýrem stojí 95 korun, losos na mandlích s oblohou za 108 korun, smažené krabí tyčinky s oblohou za 75 korun. Brynzové halušky se servírují za 59 korun, za stejnou cenu je i smažená brokolice. Smažené tvarůžky se salámem a ozdobou se podávají za 75 korun, kuřecí Gordon bleu s oblohou je za 114 korun. Zahrnuje kromě kuřecího prsa i sýr, šunku, arašídy a zeleninovou oblohu.

V nabídce jsou také dietní pokrmy, například kuřecí plátek s dušeným mrkvovým salátem je za 89 korun. Nechybí ani dětská jídla. Za názvem Cipískův pamlsek se skrývá kuřecí prso v trojobalu, za Rákosníčkovým rybníčkem smažené rybí prsty s jahodovým kompotem.

Na výběr jsou tři druhy čepovaného piva: dvanáctka Radegast za 23 korun, Plzeň za 28 korun a černý Kozel za 21 korun. Čepuje se i kofola, deci stojí šest korun. Objednanému pivu se nedalo vytknout nic. Závěrečné zhodnocení: prostředí – 3, úroveň obsluhy – 1, kvalita jídla – 1, čepované pivo –1. Celková známka – 2. (thr)