Nachází se v přízemí historické budovy, což je uvnitř znát zejména na dochovaných původních stropech. Po vstupu do lokálu na hosta dýchne zvláštní romantická atmosféra. Hned u vchodu se nachází poněkud kýčovitá fontánka, do níž někteří hosté na odchodu házejí drobné mince. Interiér je rozdělen na dvě části spojenými chodbičkou lemovanou boxy pro dva. Ze stropu visí lampy s ratanovými stínidly a umělé listí se žárovičkami, které se střídavě rozsvěcují a zase zhasínají. Atmosféru pak dotváří několik lucerniček, stylový dřevěný nálevní pult a několik doplňků na stěnách.

Pro anglicky mluvící cizince jsou k dispozici jídelní lístky v tomto jazyce. Ceny jídel se pohybují spíše ve vyšších cenových relacích, výjimku tvoří třeba smažené žampiony za 70 korun či smažený sýr za 85 korun, popřípadě některé levnější druhy pizzy, jež se zde nabízí v 18 druzích a v cenových relacích od 65 do 155 korun. Na děti je pamatováno pokrmy s odpovídající gramáží a pojmenovanými po pohádkových postavičkách, například kuřecí řízek s bramborem od krtečka za 85 korun.

Některá jídla jsou rozdělena do určitých skupin, například Kuřecí pochoutky paní kuchařky zahrnujících 8 druhů v cenách od 95 do 160 korun či Vepřové pochoutky pana kuchaře, kde je možno si vybrat z 8 druhů od 110 do 195 korun. Svým názvem nás zaujala také specialita Pomsta pana šéfa za 150 korun, což je vepřová kotleta s anglickou slaninou, žampiony, rajčaty, kečupem, česnekem, tvarůžky a opékanými brambory.

Na své si přijdou milovníci pivní značky Budvar. Světlá dvanáctka stojí 24 korun a za stejnou cenu je i tmavá dvanáctka a řezané pivo. Pro řidiče se čepuje nealkoholický Budvar za 24 korun. Donesený mok byl však načepován nepatrně pod míru. Závěrečné zhodnocení jsme provedli takto: prostředí – 1, úroveň obsluhy – 1, kvalita jídla – 1, čepované pivo – 2. Celková známka – 1. (nevs)