Poněkud fádní prostředí, avšak celkem příznivé ceny čekají na ty, kteří se rozhodnou navštívit restauraci Discoklub Alexandria v Třinci – Starém Městě. Část interiéru zaujímají boxy poskytující hostům větší soukromí. Na pánských toaletách však během naší návštěvy chybělo mýdlo a nebyly zde žádné ručníky. Navíc u jedné kabiny scházely dveře.

Hosté si můžou vybrat ze dvou jídel z denní nabídky menu, jež stojí včetně polévky a dvou deci nealkoholického nápoje lidových 55 korun. Je to například vepřová žiletka s vařeným bramborem a zeleninovou oblohou či kuřecí plátek po Horácku s dušenou rýží.

Další možnost je vybrat si z jídelního lístku. Na své si přijdou milovníci těstovin, kteří mají na výběr z několika druhů v cenových relacích od 75 do 95 korun. Tradiční smažený sýr je k mání za 65 korun, smažený sýr s plátkem šunky je o pět korun dražší. Smažený vepřový řízek se zeleninovou oblohou stojí 75 korun, čínské kuřecí nudličky 95 korun.

V restauraci je možno si objednat i langoše v ceně od 35 do 40 korun. Komu chutná český národní nápoj, může si v Alexandrii dopřát dvanáctku Radegast za 20 korun, jehož cena se ale v době konání diskoték vyšplhá až na 28 korun.

Objednané pivo mělo všechny náležitosti, včetně míry, v pořádku.

Závěrečné zhodnocení dopadlo takto:

Prostředí: 2

Úroveň obsluhy: 2

Kvalita jídla: 1

Čepované pivo: 1

Celková známka: 2