V pátek 22.května se otevřou brány VSH a přivítají v 9 hodin první návštěvníky veletrhu stavebnictví a bytového vybavení. Poslední jarní měsíc je výzvou pro všechny, kteří ještě chtějí do léta zahájit stavební práce, rekonstrukce, opravy či obnovy stávajícího interiérového vybavení. Veletrh opět nabídne řadu novinek z oblasti stavebnictví, nové technologie, odborné poradenství, ale také nabídku zdravého spánku, doplňky do domácnosti, finanční poradenství a mnoho dalších. Všichni zde mohou získat mnoho cenných informací i výstavních slev. Veletrh můžete navštívit v uvedené dny vždy od 9 do 18 hodin.

Spojení veletrhu a Moravské pouti Radia Čas si pochvaluje manažerka veletrhu z pořádající společnosti Omnis Veronika Hasalová. „První dva ročníky naznačují, že tato volba byla správná a sázka na spojení „užitečného s příjemným nebo příjemného s užitečným“ se vyplatila. Proto i třetí ročník proběhne ve znamení novinek ve stavebnictví a bydlení, odborného poradenství, zábavy, dobrého jídla a pití. Věřím, že opět lidé z Frýdecko-Místecka a okolí zamíří čtvrtý květnový víkend na zimní stadion, aby zde zhlédli veletrh a zároveň se dobře pobavili,“ řekla manažerka s tím, že cílem firem vystavujících na veletrhu je uspokojit náročného zákazníka, udržet si svoji pozici na silném konkurenčním trhu a představit to nejlepší, co mají v nabídce.

Veletrh bude opět bohatý na novinky, nově zaváděné technologie s nabídkou kvalitních služeb a odborného poradenství. Stavebnictví a interiér jsou dynamické obory. Všichni zde mohou získat informace typu „co mám chtít“ a také „u koho mám objednat“. Velký zájem je v posledních týdnech o dotační program Zelená úsporám – na veletrhu se představí i firmy do tohoto programu zapojené. Na veletrhu se ukáží také prodejci aut a stánek zde bude mít i magistrát.

Moravská Pouť Radia Čas ve spolupráci se Statutárním městem Frýdek-Místek nabídne vše, co k pouti patří – kolotoče, dobré pivo, jídlo, pro děti sladkosti a hračky. Návštěvníci se mohou těšit například na vystoupení Maxim Turbulenc či Terezy Kerndlové, chybět nebude klaun Hopsalín či karaoke Jakuba Štýbara a mnoho dalších. (rp)