Celkem útulné vybavení restaurační místnosti nevybočuje z řady obdobných podniků v asijském duchu. Lampy – lampiony a spousta umělých květin pokrývají celý strop, několik jich je v i květináčích. Na nálevním pultu trůní dřevěný Buddha, stěny zdobí několik obrázků. Celkový dobrý dojem poněkud kazí toalety, které nejsou přímo v restauraci ale na patře. Jsou v dosti mizerném stavu. Na pánských stěny a dveře od kabinek postříkali sprejeři, byl tam smrad a chyběly ručníky.

Nabídka jídel je pestrá, ceny jsou přijatelné. Host si může vybrat z pokrmů z hovězího, vepřového, kuřecího i kachního masa připravených na různé způsoby a s nejrůznějšími přísadami. Nechybí ani rybí speciality, například smažené rybí filé s omáčkou pěti vůní a zeleninou za 60 korun, smažené rybí filé s omáčkou ze zázvorového alkoholu za 65 korun či smažené rybí filé na kari se zeleninou v kokosové omáčce za 60 korun. Strávníci mají možnost ochutnat také několik druhů rizot nebo pokrmy z nudlí. Na jídelním lístku figuruje také několik dietních jídel, kupříkladu míchaná pikantní zelenina na kari za 45 korun, pikantní Tofu sojový sýr se zeleninou za 50 korun.

V Asia Hanoi čepují pouze dvanáctistupňový Radegast za 23 korun, objednanému pivu se nedalo vytknout nic. Závěrečné zhodnocení: prostředí – 3, úroveň obsluhy – 1, kvalita jídla – 1, čepované pivo – 1. Celková známka – 2. (thr)