Jedná se v podstatě o jakési bistro a tomu odpovídá i nepříliš nápadný interiér. Barvy na stěnách střídá zelená a cihlově červená. Kdo chce na toaletu, musí na chodbu hypermarketu a použít sociální zařízení pro jeho zákazníky.

Výběr pokrmů je více než omezen, potenciální strávníci si můžou v podstatě dopřát jen smažený sýr s hranolky a tatarskou omáčkou za 65 korun, samotné hranolky ochucené buď kečupem nebo tatarkou za 23 korun, 5 kusů smažených kuřecích nugetů s hranolky a tatarskou omáčkou za 65 korun, popřípadě tak zvaný Twister, což je mexická pšeničná placka tortilla s gyrosem, masem a zeleninou za 50 korun. Nabídku pak doplňuje několik druhů hamburgerů v cenových relacích od 35 do 50 korun a podobná jídla, jež často tvoří sortiment ve stáncích a restauracích rychlého občerstvení.

Čepovaným pivem zásobuje Caffé bar Piccollo pivovar Černá hora se dvěma značkami. Je to čtrnáctka Kvasar za 30 korun a dvanáctiprocentní Ležák za 28 korun. Pivo mělo vynikající chuť i správnou míru. Závěrečné zhodnocení: prostředí – 2, úroveň obsluhy – 2, kvalita jídla – 2, čepované pivo – 1. Celková známka – 2. (nev)