Pro první dvojdům zvolila společnost krásné místo na kraji Krnova v lokalitě opavské předměstí pod vrchem Cvilín s výhledem na Petrův rybník a les. Atraktivnost této lokality potvrzuje i skutečnost, že samotný vrch Cvilín vyhrál cenu cestovního ruchu za nejromantičtější místo v kraji.

Ačkoli se jedná o dvojdům, jsou oba domy stavěny samostatně se svými zdmi i střechou a tím je vyloučena hlučnost známá u řadových domů. Každý dům je o dispozici 4+1 , velká garáž, 2 koupelny, 3 šatny, krb. Francouzské okna dominují v obývacím pokoji a ložnici s úžasným výhledem do okolí.

Zdroj: zadavatel inzerce

O podlahové vytápění se postará systém Heathflow, který zaručuje komfortní teplotu a vnitřní klima. Tento celoplošný systém zaručuje rychlý náběh požadované teploty jak na podlaze, tak v místnosti. Nedochází tak k přetápění podlahy, ani vzduchu. A spolu s inteligentním ovládáním zaručuje i úsporu energie.

Malá zahrada u každého z domu postačí na vytvoření kvalitní relaxační zóny. V současné době již dokončujeme výstavbu prvního dvojdomu. Vzhledem k tomu, že ještě před dokončením si jednu část již rezervoval budoucí kupec, měl možnost zasáhnout do výběru interiéru při dokončení. Kolaudaci počítáme pro oba domy v průběhu letošního září.

Zdroj: zadavatel inzerce

Výhled je opravdu úchvatný a okolí domu nabízí spoustu nádherných procházek v přírodě. Dostupnost do města Krnova je i pro pěší a Opava autem do 15 minut. Máme také ve finální fázi připravenou další lokalitu, kde plánujeme další dva dvojdomy a čtyři bungalovy.

Vše v nádherném prostředí v přírodě a přitom s dostupností do měst. Bydlení ve městě je fajn, ale ten čerstvý vzduch, klid a možnost kdykoli si jen tak odskočit do lesa je nenahraditelný, sdělil jednatel společnosti David Andreas Holub.

Zdroj: zadavatel inzerce

Všechny informace pro případné zájemce lze dohledat
na www.domycerstvyvzduch.cz