deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Vyjádření Petra Pavla: Domnívá se, že jediným omezením zbrojních dodávek na Ukrajinu by mělo být, že se tam nebudou posílat jaderné zbraně.
Další pokles cen energií na trhu: Nyní jej brzdí prudce rostoucí ceny emisních povolenek, míní analytici. Vyšší ceny povolenek zdražují výrobu elektřiny.
Chrudimská interna sehnala nového primáře: Zůstane ale zavřená, nejsou lékaři. Obvinění směrem k prezidentovi a jeho úřadu: BIS ani policie neinformovaly Zemana o bezpečnostním riziku, Pavel by měl doložit svá obvinění, říká Hrad.
Budoucnost Andreje Babiše: Někteří krajští představitelé ANO předpokládají, že zůstane šéfem hnutí i poslancem, další čekají na předsednictvo.
Dopravní předpisy v okolních zemích: V Německu mlhovkami jen padesát, ve Švýcarsku i v Itálii je nutné mít v některých úsecích sněhové řetězy.
Kancelář prezidenta republiky: Šéf administrativní sekce Novák nabídne rezignaci na svou funkci, v kanceláři chce ale zůstat.
Srážka osobního auta a autobusu: Došlo k ní nedaleko Nepomuku na Plzeňsku. Na místě jsou zranění. Pro 28 cestujících z autobusu jede evakuační autobus.
Rozhovor s Billem Gatesem: Podle svých slov by raději financoval očkování, než letěl na Mars.
Budoucnost fotbalisty Messiho: V reprezentaci zatím nekončí, nevyloučil start na příštím mistrovství světa.
Exodus z Městské nemocnice Ostrava: Fifejdy přicházejí o lékaře. O lékaře přicházejí nejen kvůli přeplácení, ale i vedení oddělení. Spory o prodej kostela v Roudníkách: Místní se bojí, že nebudou moci na hřbitov.
Lipavský navštíví Severní Makedonii: Ministr zahraničních věcí se setká se svým protějškem Bujarem Osmanim a dalšími představiteli země.
První odchody na Hradě: Výpověď podali protokolář Kruliš a šéf sekretariátu Hlinovský.
Výkaly, hlodavci a nakousané pytle s moukou: Inspekce zavřela pekárnu ve Sloupu.
Výbuch auta v Energodaru: Zahynul při něm pracovník okupační správy, policista Kuzmin.
Domov pro ujgurské uprchlíky: Poskytne jej v příštích dvou letech Kanada. Umožní to nový zákon, parlament jej přijal jednomyslně.
Ceny jídla dál porostou: Potravinářská komora předpokládá zdražování ještě v první polovině tohoto roku.
Film Cool Girl!: Dotáčel se v Radnicích na Rokycansku. Bude mít tři různé konce. Příměstské tábory v Brně: Na začátku února hlásí plno dokonce ze tří čtvrtin.
Situace na Ukrajině: Ruská ofenzíva skončí na jaře bez velkých úspěchů, předvídá americký Institut pro studium války.
Koaliční smlouva v Praze: Zástupci Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL), Pirátů a STAN v Praze ji dokončili v noci.
Letecký poplach v Kyjevě: Má zde začít summit EU–Ukrajina. Sirény se následně rozezněly po celé zemi, píší tiskové agentury.
Brněnská kauza Stoka: Proti rozsudku se odvolal i Jiří Švachula.
Finálová část Davis Cupu: Čeští tenisté zabojují v Portugalsku o postup.