Většinou filmové vztahy začínají i končí první a poslední klapkou, existují však i ty které přetrvaly déle. Třeba ten Brada Pitta a Angeliny Jolie, kteří se nyní soudí o majetek. Mnohé celebrity se osudově zamilovaly „na place“ dokonce několikrát.

Tihle herci lásku nehráli, byla skutečná:

| Video: Youtube

Láska jim přetrvala

Vše začalo na natáčení filmu Vicky Cristina Barcelona roku 2007, kde se Javier Bardem a dnes čerstvá padesátnice Penélope Cruz setkali pod režijním vedením Woodyho Allena. Po několika letech společného života se rozhodli posunout svůj vztah na další úroveň. V roce 2010 se stali manželi při intimním obřadu na Bahamách a rodina se postupně začala rozrůstat o děti. Na plátně jim to klape zatím stejně dobře jako doma.

O partnerky nikdy neměl nouzi

Největší současný idol žen Ryan Gosling, který momentálně zastiňuje i Brada Pitta, se rád zamilovává do kolegyň ze svých kultovních romantických snímků. Jeho první velkou láskou byla herečka Rachel McAdams, s níž se objevil na plátně ve snímku Zápisník jedné lásky v roce 2004. Hned si padli do oka.

Jejich románek byl ale až moc plný emocí. Navzdory rozdílným povahám spolu byli tři roky. Po rozpadu vztahu začal Gosling chodit s herečkou Evou Mendes, kterou poznal roku 2012 na natáčení filmu Za borovicovým hájem. Po pár letech společného života a dvou dětech se vzali a jsou spolu dodnes.

Eva svého chotě pravidelně doprovází i na natáčení filmů. Asi ví, že by o poklad mohla přijít…

Rozchod krátce před svatbou

Cesta k vzájemné přitažlivosti začala v roce 2012 při natáčení filmu Amazing Spider-Man. Superhrdinská sága nejen oslovila fanoušky komiksových příběhů, ale také poskytla úrodnou půdu pro zrod jedné z nejžhavějších romancí Hollywoodu.


Nahrává se anketa ...

Emma Stone a Andrew Garfield ztvárnili hlavní role Petera Parkera a Gwen Stacy a fanoušci byli nadšení. Tak roztomilý pár Hollywood dlouho nepamatoval. Svou lásku jako jedni z mála před médii oba neskrývali. Ale po několika letech se rozešli, a to těsně před plánovanou svatbou.

Zlí jazykové tvrdí, že se jejich rozluka nekonala zrovna v přátelském duchu.

Napodruhé to vyšlo

Jedno z nejdiskutovanějších vzplanutí lásky nastalo mezi Jennifer Lopez a Benem Affleckem. Jejich příběh se začal stylově psát roku 2002, při natáčení filmu Láska s rizikem. Tehdy se stali nejfotografovanějším párem, paparazzi jim spali před domem, což vztahu moc neprospělo, stejně jako velké pracovní vytížení obou. Zasnoubili se, ale místo svatby se nakonec v roce 2004 rozešli.

Dnes jsou Jennifer Lopez a Ben Affleck šťastnější než kdy dřív:

Před třemi lety však přišel nečekaný šok, to když se začaly objevovat zprávy o jejich znovuzrozené lásce. A pak přišla svatba. Vzali se během utajeného obřadu a potěšili všechny, kdo věří i na zdánlivě nemožné návraty.

Krátké, ale intenzivní

Na tenhle románek se už skoro zapomnělo, protože měl jepičí život. Bradley Cooper a Zoe Saldana spolu vydrželi jen pár měsíců. Vše začalo spolu s natáčením filmu Slova (2012). Romantické komediální drama zaznamenalo úspěch u diváků i kritiků, za což mohla také patrná chemie mezi hlavními představiteli, kteří se do té doby údajně neznali.

I když byli společně jen několik měsíců, jejich vztah byl intenzivní a rovněž veřejně sledovaný. Dokonce byli magazínem The Hollywood Reporter zvoleni nejkrásnějším párem filmové branže.

Paradoxem bylo, že v době vyhlášení ankety už Bradley randil s modelkou Irinou Shayk, s níž má dceru. Dnes se pro změnu vodí za ruku s Gigi Hadid.