VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Festival Sweetsen

Sweetsen fest letos chce návštěvníky překvapit

Frýdek-Místek – Čtrnáctý ročník benefičního festivalu Sweetsen fest letos zahájí nejpozoruhodnější koncert v jeho historii.

Letošní Sweetsen fest zahájí koncert na řece

Benefiční festival Sweetsen fest se od 21. do 24. června stane jedním z vrcholů oslav 750 let města Frýdek-Místek.

OBRAZEM: Sweetsen fest začal slavnostním koncertem v hale Polárka

Ve Frýdku-Místku začal třináctý ročník benefičního Sweetsen festu.

Ředitel Sweetsen festu Petr Korč: Chceme být festival pro rodiny

Frýdek-Místek – Největší frýdecko-místecký hudební, divadelní, taneční a filmový festival klepe na dveře. Třináctý ročník benefičního Sweetsen festu, na kterém vystupují pouze umělci s vazbou na Frýdek-Místek, začíná už ve středu a nabídne pestrý čtyřdenní program.

Benefiční Sweetsen fest rozšíří program

Benefiční festival Sweetsen fest, který už potřinácté spojí Frýdek-Místek společnou charitativní myšlenkou, letos opět rozšíří svůj program.

Kontroverzní logo festivalu střídá hřib

Sweetsen fest zažije letos ve Frýdku-Místku třináctý ročník. I když do jeho zahájení zbývají ještě čtyři týdny, pořadatelský tým, který čítá několik desítek lidí, má už nyní plné ruce práce.

Sweetsen fest znovu pohltil Frýdek-Místek

Frýdek-Místek – Největší benefiční festival v Moravskoslezském kraji má za sebou dvanáctý ročník. I letos přišel frýdecko--místecký Sweetsen fest na konci června s několika novinkami, které sklidily ohlas. A činili se i návštěvníci, ve sbírkách pro dobročinné organizace se podařilo vybrat bezmála pětaosmdesát tisíc korun.

Sweetsen fest přilákal davy. Vybralo se přes osmdesát tisíc korun

/FOTOGALERIE, VIDEO/ Sweetsen fest se konal ve Frýdku-Místku už podvanácté. O fanoušky neměl nouzi. Už oficiální zahájení, které se uskutečnilo ve středu v zaplněné Polárce, naznačilo, že zájem o největší benefiční akci v Moravskoslezském kraji nepolevuje.

Orchestr v Polárce. Sweetsen fest začal nevšední podívanou

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Zcela zaplněná velká tribuna v Polárce, desítky muzikantů na ploše a nakonec bouřlivý aplaus vestoje, kterým publikum ocenilo jedinečný zážitek.

Benefiční Sweetsen fest letos opět vyroste. A spojí generace

Benefiční festival Sweetsen fest, který už více než deset let spojuje Frýdek-Místek společnou charitativní myšlenkou, se letos pokusí propojit i generace prarodičů a jejich vnoučat.

Sweetsen fest bavil a pomohl

Jedenáctý ročník frýdecko-místeckého Sweetsen festu, který se letos rozrostl na čtyři dny a představil dvě stovky hudebníků, tanečníků, filmařů a literátů, opět nezklamal. Vybrala se i zajímavá částka.  

Sweetsen festival byl letos rekordní

Frýdek-Místek - Bombastický, rekordní, skvělý a jedinečný. Takováto slova padala ve spojitosti s desátým ročníkem tradičního Sweetsen festivalu, který se konal od 27. do 29. června na pěti scénách ve Frýdku-Místku.

Sweetsen fest vstoupil do druhé dekády. Na šesti scénách

Frýdek-Místek /FOTOGALERIE/ – Frýdek-Místek ovládl na čtyři dny hudební, divadelní, filmový a nově i literární festival Sweetsen fest. Jeho jedenáctý ročník se konal od středy do soboty na šesti scénách v různých částech města.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení